Bitcoin Derneğinin eski bir üyesi Charlie Shrem, son 3 yılda kriptoya gelen insanların Kripto endüstrisi için OG'ler kadar önemli olduğunu söylüyor.

Kripto Alanına Son 3 Senedeki Girişler Önemli

Bitcoin Derneğinin eski bir üyesi Charlie Shrem, son 3 yılda kriptoya gelen insanların Kripto endüstrisi için OG'ler kadar önemli olduğunu söylüyor.

Büyük bir Bitcoin avukatı, yatırımcı, trader ve Bitcoin Derneğinin eski kurucu üyesi Charlie Shrem, son birkaç yıldır kripto küresine katılan herkese teşekkür etti.

"Yani sonuncusu birinci olacak"

Dört yıl önce, Shrem lisansı olmayan ve iki yıl hapis cezası verdikten sonra Karanlık web tabanlı Silk Road ile ilgili olan para transferi yapan bir işletme yürüttüğü için hapisten serbest bırakıldı.

Bitcoin öncülerinden biri olarak kalırken, son üç yılda Bitcoin endüstrisine ve kriptoya genel olarak katılan ve kripto ağlarının geliştirilmesine ve benimsenmesini genişletmeye yardımcı olanlara teşekkür etmek için Twitter'a gitti.

Kripto küresi 2017'den beri nasıl değişti

2017, Ethereum'da çok sayıda yeni kripto platformu ortaya çıktığında veya aralarında EOS ve Tron ile ana ağlara taşındığında ICO patlamasının 'altın' yılıydı.

Bu, Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek 20.000 $'ına ulaştığı yıl oldu, Ethereum 1.300 $' a yükseldi ve XRP, ATH'ye 3 $ 'a sıçradı (Ocak 2018'de).

Son üç yılda, kripto endüstrisi, OG'lerin ("orijinal gangster") kendilerine yol açmasından sonra katılanlar tarafından aktif olarak gelişiyor.

 Charlie Shrem, 2017'den beri kripto ile çalışmaya başlayan herkese teşekkür ediyor ve eğer onlar olmasaydı, o ve diğer OG'lerin hala sıkıcı düzenli günlük işler yapmak zorunda kalacaklarını söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ