Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, sunduğu Grid Bot ürünü sayesinde kullanıcılarına akıllı, hızlı ve güvenilir bir alım-satım deneyimi sunuyor.

Kripto Alım-Satım İşlemleri Bybit Grid Bot’lar İle Kolaylaşıyor

 Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, sunduğu Grid Bot ürünü sayesinde kullanıcılarına akıllı, hızlı ve güvenilir bir alım-satım deneyimi sunuyor.

 Bybit, geliştirdiği uygulamalarla kullanıcılarının işlem deneyimini ileri seviyeye taşımaya devam ediyor. Önceden belirlenmiş fiyat ve zaman aralığında, otomatize edilmiş akıllı alım-satım işlemlerine olanak tanıyan Bybit Grid Bot, değişken pazar koşulları ve fiyat dalgalanmalarında gösterdiği performans ile öne çıkıyor. Üstelik spot alım-satımları için de kullanılabilen Grid Bot’lar için ekstra işlem bedeli ödenmiyor.

Son derece kolay bir kullanım deneyimi sunan Bybit Grid Bot kapsamında kullanıcılar her türlü fiyat yönü doğrultusunda alım-satım emri verebiliyor. Spot fiyatı önceden ayarlanan hedef fiyata denk geldiğinde alım işlemi gerçekleşiyor ve satış emri istenen artış tutarına konumlanıyor. Fiyatlar artarak bir sonraki aşamaya gelindiğinde satış işlemi gerçekleştiriliyor. Böylece kullanıcılar fiyat farkından kâr elde edebiliyorlar.

Varlıkların fiyatı ne yönde değişirse değişsin, kullanıcılarına her koşulda optimize edilmiş, kazançlı bir deneyim sunmayı amaçlayan Grid Bot’lar, son derece değişken fiyat dalgalanmalarının olduğu kripto ekosisteminde sürekli takip olmaksızın kazançlı işlem yapmak isteyen yeni yatırımcıların tercihi olarak ön plana çıkıyor. İhtiyaçlar doğrultusunda istenildiği gibi şekillendirilebilen Bybit Grid Bot’un kullanımı için fiyat aralığında üst - alt limitleri ve emir sayısını belirlemek yeterli. Kripto alım-satımına yeni başlayan yatırımcıların da rahatlıkla kullanabileceği Grid Bot sayesinde, işlem sürecinde karmaşık hesaplamalar yapmaya ya da fiyat değişimlerini sürekli olarak takip etmeye gerek kalmıyor, risk yönetimi daha güvenli bir şekilde yapılabiliyor.

Kullanımı uzun ve kısa vadeli işlemler için uygun olan Grid Bot’lar, her türlü piyasa ve kullanıcı profiline uygun, riski azaltan ve kazancı artıran bir deneyim sunuyor. Kural bazlı alım - satım stratejisi üzerinden ilerleyen Grid Bot’lar sayesinde duyguların yatırım üzerindeki etkisi azaltılarak olası yanlış kararların  önüne geçilmiş oluyor.

Sunduğu kolay, hızlı ve güvenilir sistem ile kullanıcılarına gelir ve zaman kazandıran Bybit Grid Bot, etkili ve verimli bir kripto alım satım sürecinin en önemli araçları arasında yer alıyor.

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin: https://www.bybit.com/

 Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit’in sosyal medya platformlarını takip edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ