Ethereum için analistler müjdeli fiyatlar veriyor.

Kripto Analisti, 2020’nin İlk Çeyreğinde Ethereum’da Bu Seviyelere İşaret Etti

Bu tahmin, 31 Aralık'ta Yeni Yıl mucizesi olarak okundu, çünkü en büyük ikinci kripto para Ethereum, Ocak 2018'de 1.300 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra bu yıl herhangi bir önemli fiyat artışı sağlayamadı. Bu yıl 26 Haziran'da 350 dolardı.

Zaman zaman, ETH fiyatının yükselip önceki seviyelerini geri kazanma tahminleri ortaya çıkıyor.

"Kırılma Hazır Görünüyor"

Kripto analisti @CryptoMichNL, ETH fiyatının, önemli bir desteğin altını işaretleyen bazı yükseliş farklılıkları gösterdiğine inanıyor. ETH belirli eylemler gerçekleştirirse (HL inşa etmek gibi), gelecek yıl ilk çeyrekte patlaması muhtemel. Bunun, 2020'de tüm kripto piyasası için büyük bir başlangıç olacağına inanıyor.

Grafik, geçmişte HL'lerden sonra ETH fiyatının artmaya başladığını ve yılın ilk çeyreğinde her zaman gerçekleştiğini göstermekte.

Grafikte, analist ETH'nin 2020'de bir başlangıç için ulaşabileceği olası bir seviye olarak 360 $ işaretine (0.050 BTC) işaret ediyor.

"Ethereum Yılı"

Uzman tüccar ve analist CryptoWolf önümüzdeki yıl Ethereum'da da yükselişe geçti. ETH fiyat tahminleri sunmasa da 2020 yılının Ethereum yılı olacağını ifade ediyor.

Birçoğu bu yıl büyüyen DeFi ekosistemini (Ethereum tarafından desteklenmektedir) fark etti. Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin yakın zamanda DeFi'de yaklaşık 650 milyon dolar ETH'nin kilitli olduğunu belirtti.

Defiprime web sitesinde DeFi şu şekilde açıklanmaktadır:

“DeFi, eski finansal ürünleri aracısız çalışan güvenilir ve şeffaf protokollere dönüştürmek için merkezi olmayan ağlardan yararlanan harekettir.”

Topluluk, bu ekosistemin 2020'de ETH fiyatını artıracağını umarak daha da büyümesini bekliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ