Popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoinin 2022'nin başında bir çıkış için hazır olduğunu düşünüyor.

Popüler kripto para analisti ve yatırımcısı  Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoinin 2022'nin başında bir çıkış için hazır olduğunu düşünüyor.

Van de Poppe'nin kripto eğitim platformu Eight Global, yeni bir tweet'te Curve DAO Token'ın (CRV) şu anda bir yükseliş piyasası yapısı yazdırdığını belirtiyor. “CRV'nin güzel bir grafiği var ve şu anda daha iyi görünen kripto paralardan biri. USDT çifti daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler yapıyor ve 1,618 fib seviyesini kırmak için başka bir girişimde bulunacak gibi görünüyor.”

CRV, derin likidite çekerek minimum kaymayı sağlamayı amaçlayan istikrarlı paralar için merkezi olmayan bir değişim olan Curve Finance için yönetim tokenidir. Piyasa değerine göre 74. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 5,43 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %2,6 arttı.

Van de Poppe'nin CRV için 8.35 $ hedefi, madeni paranın mevcut fiyatından %53'ün üzerinde bir artış potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.

Kripto analisti ayrıca yeni bir YouTube videosunda genel olarak kripto konusunda hala iyimser olduğunu söylüyor.

“Hala, önümüzdeki yıl piyasalarda daha uzun bir koşunun gerçekleşmesine neden olacak bir uzama döngüsüne girdiğimizi varsayıyorum. Bildiğiniz gibi, piyasalarda oldukça iyimserim.”

Ancak kripto analisti, Bitcoin'in (BTC) kısa vadede tekrar en iyi kripto varlığında yükselişe geçmesi için 49.400 doları temizlemesi gerektiğini söylüyor.

BTC, yazı yazılırken 46,512,87 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %2,43 düştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ