Dogecoin, son çöküşle piyasada kayıplar yaşadı

Dogecoin, son çöküşle piyasada kayıplar yaşadı. Ancak sıkıntıları sadece kazayla başlamadı. Dijital varlık büyümüş ve değerinin çoğunu etrafındaki Hype'dan almıştı. Ağırlıklı olarak Elon Musk gibi önde gelen şahsiyetlerden gelen şilinlerden kaynaklanmaktadır. Bu, eski ve yeni yatırımcıları, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,73 $ 'a inmek için %21.000'in üzerinde büyümeyi başaran varlığa getirdi.

 Dogecoin Üzerinden Hareket Edin: Solana, NFT Çılgınlığı Arasında Memecoin'i Geçti

Bunu takiben, varlığı sarsan çok sayıda kaza oldu. Çoğunlukla Mayıs ayındaki piyasa çöküşüyle başlayan Dogecoin, yüksek fiyatlarını korumak için mücadele etmişti. Kazançları nakde çevirmek için çantalarını boşaltan yatırımcılar varlık fiyatını daha da aşağı çekti. Tüm zamanların en yüksek değerinin %60'ından fazlasının kaybıyla sonuçlanıyor. Bununla birlikte, yatırımcılar madalyonun uzun vadeli potansiyeli konusunda yükselişe devam ediyor.

Yıl Sonu Tahminlerini Ortaya Koymak

Crypto Godfather, Twitter'da tanınmış bir kripto analistidir. 75 bin takipçiden oluşan bir takipçi tabanı ile analist, alanda bir miktar çekişe sahiptir. Son zamanlarda, takma adlı yatırımcılar ve analistler, yıl sonuna kadar büyük kripto para birimlerinin piyasada nerede olacağına dair düşüncelerini paylaştı. Tahminler, Bitcoin ve Ethereum gibi en iyi kripto paralardan oluşuyordu. FTT ve RAY gibi daha az bilinen tokenlere kadar.

En baştan başlayarak, kripto analisti yıl sonuna kadar Bitcoin'i 80.000 dolara, Ethereum'u 10.000 dolara koydu. İkinci en yüksek sıradaki kriptoda en az %200'lük bir büyümeyi temsil ediyor. Cardano (ADA), analist tarafından yıl sonuna kadar muhafazakar bir 4 dolara yerleştirildi. Binance yerel tokeni ile BNB'nin 1.200 dolar olduğu tahmin ediliyor. Yine, tahmin edilen %200'ün üzerinde bir artış.

Doge için Crypto Godfather, varlık fiyatını 2021 sonuna kadar 0,50$ olarak belirledi. Bu, token için daha muhafazakar taraftaydı ve yalnızca %100'lük bir artış öngörüyordu. Düzensiz hareketlere bu kadar meyilli bir token için, bu daha temkinli taraftaydı. Diğer tahminler arasında SOL 600 Dolar, XRP 2,8 Dolar, FTT 300 Dolar, LINK 100 Dolar, SRM 120 Dolar ve RAY 50 Dolar.

Dogecoin Flash Crash'ten Kurtuldu

7 Eylül'deki flaş çöküş, Dogecoin'i zor durumda bıraktı. Yukarı doğru düzeltmeler, çarpışma meydana geldiği kadar hızlı bir şekilde görüldü. Ama ne yazık ki kazanın meydana geldiği ölçekte değil. Dogecoin bundan önce 0,3 dolar civarında bir trend izliyordu. %18'lik flaş çöküş, Doge'un 0,2 doların güneyine itildiğini ve yeni düşük seviyelere kırılma tehdidinde bulunduğunu gördü.

Şimdi 0,24 dolar civarında işlem gören Doge, 0,25 dolar direncini yeniden test etmeye hazırlanıyor. Temelini bulmuş ve 0,23 doların üzerinde konsolide edilmiş. Bir sonraki yeniden test büyük olasılıkla altcoini 0,3 doları geri almaya daha yakın başka bir ralliye itecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ