Kripto para balinaları, 118 milyon dolardan fazla Bitcoin taşıdı ve BTC’lerini büyük kripto borsalarına (Binance, OKEX ve Huobi) kaydırdı.

Kripto Balinaları Milyon Dolarlık Bitcoin Hareketi – İşte Ayrıntılar

Kripto para balinaları, 118 milyon dolardan fazla Bitcoin taşıdı ve BTC’lerini büyük kripto borsalarına (Binance, OKEX ve Huobi) kaydırdı.

Whale Alert, son on altı saat içinde 11.275 BTC taşıyan birkaç kripto yığınını fark etti - bu, fiat cinsinden 118.042.485 dolara karşılık geliyor.

Whale Alert tarafından sunulan verilere göre, kısa bir süre önce, anonim kullanıcılar neredeyse 120 milyon dolar değerinde Bitcoin'i büyük kitleler halinde taşıdı.

BTC'nin bu kısımları 1.000 BTC ile 3.000 $ arasında BTC taşıdı ve anonim adresler ile büyük kripto borsaları - Binance, OKEx ve Huobi arasında gönderildi.

Bu transferlerin bazıları borsalara mevduat olarak yapıldı ve bazıları kayıtsız sahipli özel cüzdanlara para çekme gibi görünüyor.

Anonim cüzdanlardan bahsetmişken, Glassnode tarafından paylaşılan verilere göre, Bitcoin sıfır olmayan adreslerin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 31.257.627'ye ulaştı.

Amiral gemisi kripto para birimi, BTC'nin 12.000 $ seviyesinin üzerine çıkmayı başardığı, ancak daha sonra aniden tersine döndüğü ve aşağı doğru hareket etmeye başladığı 2 Eylül'den bu yana düşüyor.

O gün 11.400 $ alanına geriledi ve ertesi gün BTC, CME'de 1 milyar dolar değerinde BTC vadeli işlem sözleşmelerinin işlem görmesinden sonra 11.000 $ sınırının altına daha da düştü.

 Bitcoin, CoinMarketCap'e göre Cuma günü 10.224 $ 'dan biraz yükselişle 10.421 $'dan el değiştiriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ