"Balina", kripto para piyasasında önemli miktarda kripto para birimine sahip olan ve eylemleri bu varlığın piyasa fiyatını önemli ölçüde etkileyebilecek büyük bir yatırımcıyı veya yatırımcı grubunu tanımlamak için kullanılan bir terimdir.

Kripto Balinaları Şubat 2023

"Balina", kripto para piyasasında önemli miktarda kripto para birimine sahip olan ve eylemleri bu varlığın piyasa fiyatını önemli ölçüde etkileyebilecek büyük bir yatırımcıyı veya yatırımcı grubunu tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Balinalar akıllı paranın nereye gittiğini gösteriyor ve tüketici yatırımcısı balinaları takip ederse iyi iş çıkaracak, bu nedenle tüketici yatırımcıları balinaları takip etmeyi ve TMS Network (TMS) satın almayı düşünmelidir.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Satışları Altcoinler için Yükselen Gelgitin Sinyalini Veriyor.
"Düşük al, yüksek sat" herhangi bir yatırım kılavuzunun mantrasıdır. 2023'ün başlangıcında, kriyosfer genelinde aylık kazançlarda dikkate değer ve dikkate değer bir artış görüldü.

Bitcoin, insanların kripto para birimi terimini duyduklarında düşündükleri ilk şeydir. Ve iyi bir sebeple. Bitcoin (BTC), her şeyi başlatan şeydi ve Bitcoin'in (BTC) 445 Milyar Doları aşan piyasa değeri ve kripto pazarının %40'ına hakim olan Bitcoin (BTC) ile hala oyundaki en önemli oyuncu.

Bitcoin (BTC), Ocak 2023'teki toparlanmasında gözle görülür bir sıçrama gördü, piyasa değerinde %37 arttı ve Bitcoin'in (BTC) uzun vadeli elde tutulması her zaman tavsiye edilir. Bitcoin'in (BTC) temelleri sağlam ve dokunulmazdır ve Bitcoin (BTC) her zaman diğer dijital paraların ölçüldüğü standart olacaktır.

Piyasa değerine göre iki numaralı koin ve kripto topluluğundaki bir başka dev de Ethereum (ETH). Yaklaşık 200 milyar dolarlık mevcut piyasa değeri ile Ethereum (ETH) saygı görüyor ve Ethereum (ETH) Bitcoin'in (BTC) yapamayacağı (akıllı sözleşmeler gibi) çözümler sunduğu için. Ethereum (ETH) aynı zamanda DeFi devriminin temelini oluşturan kripto paradır.

Ethereum (ETH) önemli bir nedenden dolayı iki numaralı kripto paradır ve Ethereum'un (ETH) bu pozisyondan düşmesi pek olası değildir.

Ethereum (ETH), Ocak 2023'te %30'luk biraz daha düşük ama eşit derecede dikkate değer bir iyileşme gördü.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), sahiplerini, kripto para birimlerinin cazibesi olan ortalamanın üzerinde getiri ile ödüllendirdi. Bu, diğer dijital paraların daha da büyük getiri sağlayıp sağlayamayacağı sorusunu gündeme getiriyor.

Cevap Evet. Şubat ayının ilk haftasında Bitcoin (BTC) ve Ethereum'da (ETH) bir miktar satış oldu ve bu, balinaların daha da büyük kârlar peşinde olduğunu gösteriyor.


TMS Ağı (TMS) – Daha Akıllı Bir Borsa, Daha Akıllı Kripto Karları Sağlar

Tesla ve Virgin Galactic'te erken satın alanların onaylayabileceği gibi, yatırımlar hem geleneksel hem de kripto pazarlarında erken benimseyenleri ödüllendiriyor. Ancak geleneksel pazarlardaki bu muazzam kârlar bile kripto pazarlarında elde edilen astronomik kârların yanında gölgede kalıyor . Tıpkı 8.000 $'lık Shiba Inu'yu (SHIB) 5.7 milyar $'a çeviren isimsiz yatırımcı gibi.

Muazzam kârlar mümkündür ve yatırımcının bu devasa kârlardan en iyi şekilde yararlanma şansını sağlamasının bir yolu da erken yatırım yapmaktır. Bu fırsat, yakında piyasaya sürülecek olan TMS Network alışverişinde yatmaktadır. TMS Network (TMS) borsası, tüccarlara kripto para birimi ve CFD'ler, Forex ve hatta hisse senetleri gibi diğer yatırım araçlarını sunan türünün ilk örneği yeni bir borsadır.

TMS Network'ü (TMS) diğerlerinden ayıran şey, onun ilk merkezi olmayan borsa olmasıdır. Ademi merkeziyet, kriptoyu hem yatırımcılar hem de kripto para kullanıcıları için bu kadar çekici kılan faktörlerden biridir ve şimdi TMS Network (TMS), kriptonun merkezi olmayan doğasını bir değişim platformuna getiriyor. TMS Network (TMS) belirteçlerine sahip olanlar borsanın da sahibidir.

Borsadaki kullanıcılar, zincir üstü ticarette bir devrim için zemin hazırlayan, kullanımı kolay ve sezgisel bir ortamda borsadaki herhangi bir varlıkla ticaret yapmak için TMS Network (TMS) belirteçlerini kullanabilir.

TMS Ağı (TMS), yalnızca merkezi olmayan ve çok işlevli bir değiş tokuştan ibaret değildir. TMS Network (TMS) ayrıca token sahiplerine alım satımlardan komisyon kazanma fırsatı sunar ve TMS Network (TMS), akıllı yatırım kararlarını iyileştirmeye yardımcı olmak için finansal eğitim sağlar.

TMS Network (TMS) şu anda ön satışın 1. aşamasındadır ve 0,0003 $'dan sınırlı sayıda token satışına sahiptir, bu da erken giriş fırsatları ve kayda değer kazanç olasılığı yaratır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ