2020 dünyayı dolaşırken, bazıları Bitcoin fiyatının 1000 doların altına düştüğü konusunda şaka tahminleri yapıyor.

Kripto Baronu John McAfee, CIA ve Zombie Coin ile Birlikte Hareket Ettiğini İddia Ediyor

Şakalar öylesine ileri gidiyor ki, Tron’un TRX'i bu yıl en önemli kripto haline geliyor, bilgisayar korsanları Bitcoin satın almaya başlayan tüm donanım cüzdanlarından ve Trump'tan kripto çalıyor.

John McAfee farklı bir şey yaptı. Kripto Twitter'ın 2019 boyunca onun hakkında bir gerçeklik şovu olarak takip ettiği sıkıntıların CIA’in bu alana katılmasını istediği için gerçekleştiğini belirtti. Ayrıca, teklifin Zombie Coin ekibi aracılığıyla yapıldığını söylüyor.

Her neyse, bu iki etkinlik sayesinde, John McAfee'nin yıl boyunca topluluğun takibi altında olduğu dile getiriliyor.

Eski antivirüs devi, 2019'da başına gelen bazı olayların - özellikle CIA'nın peşinden gittiği - CIA'nın talebi üzerine gerçekleştiğini tweetledi. Zombie Coin ekibi, projelerine kötü bir isim verdiği için onu 'dava ediyor'. Ancak Mc Afee konunun bir parçası gibi görünüyor.

McAfee, Zombie Coin'in "güvenebileceğinden daha fazlasına" sahip olduğu şirketlerinden sadece biri olduğunu yazıyor.

"CIA İle Kovalamaca"

2019 ilkbaharında McAfee, yaklaşık sekiz yıldır vergi ödemediği için IRS'nin peşinde olduğu bilgisini yaydı. Daha sonra, belirttiğine göre CIA’de peşine düştü ve McAfee bazı CIA ajanlarını tehlikeye atan verileri ortaya çıkarmaya söz verdi. Bu hikaye asla devam etmedi.

Zombie Coin Teknik Raporu

Ağustos ayı sonlarında, eksantrik antivirüs mucidi Twitter'da Zombie Coin projesi tarafından onlar için bir tanıtım bülteni yazmak üzere işe alındığını açıkladı. Bunun için 4.5 milyon dolar ve serbest bırakılması planlanan miktarın Zombie Coin'in yüzde 20'sini talep etti.

Koin ekibi daha sonra McAfee'ye 'sosyal denemesine' katılmalarına izin verdikleri için teşekkür etti ve web sitelerini satışa 12 $ 'dan başlayan bir fiyatla koydu. Projenin Twitter sayfası 7 Kasım'dan bu yana aktif değil.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ