Binance küresel kripto borsasının Amerikan bağlı şirketi Binance.US, Intel Corp.'tan Sidney Majalya formundaki ilk Risk Baş Sorumlusunu işe aldı.

Kripto Borsası Binance US, İlk Risk Baş Sorumlusunu İşe Aldı

Binance küresel kripto borsasının Amerikan bağlı şirketi Binance.US, Intel Corp.'tan Sidney Majalya formundaki ilk Risk Baş Sorumlusunu işe aldı.

Kripto borsası Binance US, Intel Corp.'dan Sidney Majalya formundaki ilk Risk Baş Sorumlusu'nu görevlendirdi. Majalya, ABD'nin en büyük yarı iletken üreticisinde başkan yardımcısı, hukuk ve uyumdan sorumlu yönetici olarak görev yaptı ve bekleniyor uzmanlığını kripto düzenlemelerine getirmek için. Majalys, Binance'deki rolünü dört gözle beklediğini ve bunun "uyumun önemi konusunda ikna etmem gereken bir şirket olmadığına" inandığını söyledi.

Binance US, Uyumluluğunu Güçlendirmeye Devam Ediyor

Binance.US, şirketin eski CEO'su Brian Brooks'un görevi üstlendikten sadece dört ay sonra, stratejik yön konusundaki farklılıkları gerekçe göstererek istifa etmesiyle operasyonlarda büyük bir değişiklik yaşadı. Kripto borsası daha sonra Ant Group Co.'nun eski yöneticisi Brian Shroder'ı ve yeni CEO olarak Uber'i işe aldı. Kripto para birimleri bu yıl önemli bir büyümeye tanık oldu, sadece Bitcoin ve diğer binlerce altcoinin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselmekle kalmadı, aynı zamanda birçok kripto girişimi de tek boynuzlu at olmak için yüz milyonlarca dolar topladı. NYDIG ve FTX yalnızca 2021'de yaklaşık bir milyar dolar topladı ve Binance.US aynı yolu takip etmek istiyor olabilir.

Binance US, Yakında Bir Finansman Turunda "Birkaç Yüz" Milyon Dolar Toplamak İstiyor

Yakın tarihli bir röportajda Binance CEO'su Chanpeng Zhao, ABD bağlı kuruluş platformunun yakında sonuçlanması beklenen bir finansman turunda "birkaç yüz" milyon dolar toplamak istediğini doğruladı. Son işe alım, Binance'in ABD'deki uzun vadeli hedefi ile uyumlu görünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ