Kripto para borsası Bitstamp Çarşamba günü yaptığı açıklamada, popüler meme parası Shiba Inu (SHIB) dahil olmak üzere dört kripto para birimi için daha fazla destek eklediğini duyurdu.

Kripto para borsası Bitstamp Çarşamba günü yaptığı açıklamada, popüler meme parası Shiba Inu (SHIB) dahil olmak üzere dört kripto para birimi için daha fazla destek eklediğini duyurdu. Kripto borsası ayrıca dydx (DYDX), gala (GALA) ve kalıcı protokol (PERP) için destek ekledi. Kullanıcılar bunları ABD doları veya euro karşısında takas edebilecek. Londra merkezli borsa, Çarşamba günü Shiba Inu için para yatırma ve çekme işlemleri başlattı.

ABD ve Singapur, Şuan İçin Shiba Inu'yu Takas Edemeyecek

Bitstamp, kullanıcıların Perşembe günü "limit emirleri yerleştirip iptal edebileceklerini" açıkladı.Kripto borsası detaylandırdı ve aynı gün "Sipariş eşleştirme başlayacak ve işlemler normal bir şekilde yürütülecek" dedi. Borsa netleşti: Emir defterleri yeterli likiditeyi topladıktan sonra, yeni işlem çiftleri için tüm emir türlerini ve kart alımlarını da etkinleştireceğiz. Ancak Bitstamp, “şimdilik bu varlıkların ABD ve Singapur müşterilerimiz tarafından kullanılamayacağını” belirtti.

Shiba Inu'nun Popülaritesi Artmaya Devam Ediyor

Meme parası Shiba Inu'nun benimsenmesi giderek artıyor. Salı günü, kripto dostu seyahat web sitesi Travala, SHIB'yi bir ödeme yöntemi olarak eklediğini ve kullanıcıların meme kripto ile 3 milyondan fazla seyahat ürünü satın almalarına izin verdiğini duyurdu. Perakende devi Newegg geçtiğimiz günlerde platformundaki ödemeler için SHIB'yi bu ay kabul etmeye başlayacağını duyurd. AMC Theatres ise kripto para birimini gelecek yılın ilk çeyreğinde kabul etmeye başlayacağını söyledi. Kasım ayında daha önce bildirildiği üzere, iki büyük kripto borsası Kraken ve Gemini SHIB için destek ekledi.

Shiba Inu destekçileri, popüler yatırım platformu Robinhood'un SHIB'yi listelemesi için Change.org'a dilekçe veriyor, ancak şirket kısa süre önce platformuna başka bir kripto para birimi eklemek için acelesi olmadığını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ