Şirket, Salı günü yaptığı açıklamada, Kripto borsası BTSE'nin ilk borsa teklifinin (IEO) 5 Mart'ta halka açılacağını söyledi.

Kripto Borsası BTSE, Özel Teklifi Tamamladıktan Sonra Önümüzdeki Hafta Halka Açık Token Satışına Başlayacak

Şirket, Salı günü yaptığı açıklamada, Kripto borsası BTSE'nin ilk borsa teklifinin (IEO) 5 Mart'ta halka açılacağını söyledi.

Bir tweette, BTSE, BTSE tokeninin satışının saat 12'de UTC başlayacağını açıkladı. Teklifin sonuçlanmasının ardından, tokenin tanıtım bültenine göre BTSE, borsada bir BTSE / USD spot ticaret piyasası başlatacak. BTSE, 25 Şubat'ta yayınlanan bir basın bültenine göre 2 $ 'lık bir başlangıç fiyatıyla bir milyon token satmayı planlıyor. Borsa, her doğrulanmış hesap için 25.000 token satın alma sınırı koyuyor.

Bu açıklamaya göre BTSE, tokenın özel bir teklifini zaten tamamladı.

BTSE CEO'su Jonathan Leong, "Kısa bir süre önce FBG Capital, Lemniscap, CMS Holdings, Taureon Capital, GBCI Ventures ve BCB Blockchain gibi yatırımcıların katılımı sayesinde özel satış turumuzu tamamladık" açıklamasını yapmıştı.

Tanıtım bültenine göre, "İlk özel satışı 50 milyon token için yapacak. BTSE tokenları yalnızca özel bir yerleşimin parçası olarak sunulacak. Bu tahsisden satılmayan tokenlar yakılacak."

Aralık ayında BTSE'nin Blockstream tarafından inşa edilen bir bitcoin yan zincir tabanlı yerleşim ağı olan Liquid üzerinde çalışacak tokeninin satışı ile 50 milyon dolar toplamayı planladığını bildirdi.

 Firma, merkezini  geçen yıldan bu yana Dubai'den İngiliz Virgin Adaları'na kaydırıyor. O sırada BAE merkez bankası BTSE'nin merkez bankası tarafından "lisanslanmadığını" ve "CBUAE yetki alanı ve düzenlemelerine girmediğini" ifade etmişti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ