Kripto borsası Bybit, değiştirilemez tokenler (NFT'ler) için şirket içi bir pazara sahip büyüyen kripto firmaları listesine katıldı.

Kripto borsası Bybit, değiştirilemez tokenler (NFT'ler) için şirket içi bir pazara sahip büyüyen kripto firmaları listesine katıldı.

Popüler kripto para borsası Bybit, kullanıcılara NFT, GameFi ve metaverse dünyasına erişim sağlayacak bir platform olan, değiştirilemez token (NFT) pazarını başlattı. Bybit yaptığı duyuruda, yeni platformun dijital sanatçıları ve koleksiyoncuları birbirine bağlamayı amaçlayan tek durak noktası olduğunu açıkladı. Bybit'in kurucu ortağı ve CEO'su Ben Zhou, NFT'lere yapılan yatırımlarla ilgili şüphelere rağmen, girişimin daha fazla insanın dijital mülkiyete katılmasını mümkün kıldığını belirtti.

 

Bybit NFT Marketplace, Mevcut Diğer NFT Mağazalarından Farklı Şekilde Çalışacaktır

NFT, içerik oluşturuculara çalışmaları üzerinde sahiplik ve kontrol hakkı verir. Bybit CEO'su, "Bybit kullanıcıları için metaverse adı verilen yeni bir pazarın ve yeni dünyanın yaratılmasının bir parçası olabilmeleri için birinci sınıf bir NFT platformu sağlamaktan heyecan duyuyoruz" dedi. Borsaya göre, Bybit NFT Marketplace olarak adlandırılan platform, mevcut diğer NFT mağazalarından farklı şekilde çalışacak. Bybit müşterilerinin NFT alıp satmadan önce harici cüzdanlarını platforma bağlamaları gerekmeyecek. Bunun yerine, dijital koleksiyon ürünlerini doğrudan spot hesaplarından alıp satabilirler.

 

Bybit, Çeşitli Blok Zincirlerinden NFT'leri Destekleyeceğini Söyledi

Bybit, müşterilerinin ticaret ihtiyaçlarını karşılama çabalarının bir parçası olarak çeşitli blok zincirlerinden NFT'leri destekleyeceğini belirtti. ABD merkezli kripto borsası, platformda işlem gerçekleştirmenin deneyim düzeyi ne olursa olsun herkes için kolay olacağını kaydetti. Borsa ayrıca, işleri başlatmak için Monster Galaxy, ONBD ve Realy'den en sıcak dijital koleksiyonlardan bazılarını içeren kampanyalar başlatacağını da kaydetti. NFT pazarı aynı zamanda hem gelecek hem de ünlü sanatçılardan özel NFT'lerin lansmanını destekleyecek ve katılımcılara birkaç gizemli kutu sunulacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ