Kripto borsası devi Coinbase, Ledger ile başlayarak kripto donanım cüzdanlarını desteklemeye başlayacağını duyurdu.

Kripto borsası devi Coinbase, Ledger ile başlayarak kripto donanım cüzdanlarını desteklemeye başlayacağını duyurdu. İki şirket, duyuruyu 9 ve 10 Aralık tarihlerinde Paris'te gerçekleşecek olan Ledger Open konferansında yaptı. Ledger, kullanıcıların özel anahtarlarını sıcak çevrimiçi cüzdanlardan daha güvenli bir şekilde saklayan soğuk donanım cüzdanlarının önemli bir tedarikçisidir. Coinbase Cüzdan tarayıcı uzantısının kullanıcıları, Ledger donanım cüzdanlarını bağlayabilecek, kendi kendini gözetim altında tutabilecek ve varlıkları üzerinde tam kontrole sahip olacak.

Coinbase Mobil Uygulaması, Ledger Donanım Cüzdanlarını da Destekleyecek

Ortaklık, 2022'nin ilk çeyreğinden başlayarak aşamalı olarak hayata geçirilecek. Pistte daha da ilerleyen Coinbase mobil uygulaması, Ledger donanım cüzdanlarını da destekleyecek. Coinbase Ürün Başkan Yardımcısı Max Branzburg şunları söyledi: “Önümüzdeki aylarda Coinbase Cüzdanını Web3'e katılmanın en güvenli ve en güvenli yolu haline getirme konusunda daha fazla duyuru paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.” Daha önce, Coinbase CFO'su Alesia Haas, bu hafta ABD Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi'ne verdiği ifadede bazı büyük açıklamalar yaptı.

Coinbase CFO'su, Coinbase'in 150'den Fazla Varlık Türünde Tüm Kripto Paraların Yaklaşık %12'sini Depoladığını İddia Etti

Coinbase'in CFO'su Alesia Haas, Coinbase'in 150'den fazla varlık türünde tüm kripto paraların yaklaşık %12'sini depoladığını ve kriptonun basit dijital para takaslarının ötesine geçtiğini söyledi. “İşlem yapan müşterilerimizin yaklaşık %50’si kripto alıp satmaktan başka bir şey yapıyor, bu da bize kriptonun ilk yatırım aşamasının ötesine geçerek uzun zamandır beklenen fayda aşamasına geçtiğini gösteriyor” dedi. Kripto para borsası, 10.000 kurum ve 185.000 uygulama geliştiricisi dahil olmak üzere dünya çapında 73 milyondan fazla müşteriye sahip olduğunu iddia ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ