Kripto borsası devi Gemini, Güney Koreli teknoloji devi Samsung ile entegrasyonunu duyurdu.

Kripto Borsası Gemini, Samsung Blockchain Cüzdanıyla Entegrasyonu Duyurdu

Kripto borsası devi Gemini, Güney Koreli teknoloji devi Samsung ile entegrasyonunu duyurdu. Entegrasyon, Samsung Blockchain Cüzdan kullanıcılarının, kripto satın almak, satmak ve ticaret yapmak için Gemini mobil uygulamasına bağlanmasına izin verecektir.

CEO ve kripto borsası Gemini'nin kurucu ortağı Tyler Winklevoss, Gemini'nin Samsung blockchain cüzdanıyla entegrasyonunu açıkladı.

Duyuruya göre, entegrasyon Samsung blockchain cüzdan kullanıcılarının Gemini mobil uygulamasına bağlanmalarını, satın alma, satma, ticaret yapma ve kripto para birimleri almalarına izin verecek.

Gemini, ABD merkezli ilk kripto borsası ve Samsung Blockchain ile ortak olan saklama şirketi oldu.

Şirket, bu entegrasyonun ABD ve Kanada'daki Samsung Blockchain Cüzdan kullanıcılarının parmak uçlarına kripto getirmeye yardımcı olacağını iddia etti.

“Kripto sadece bir teknoloji değil, bir hareket.”

Gemini borsasının ve saklama hizmetinin CEO'su ve kurucu ortağı Tyler Winklevoss, kriptonun sadece bir teknoloji olmadığını açıkladı.

Yetkili, kripto paraların dünyadaki daha fazla kişiye daha fazla seçenek, bağımsızlık ve fırsat vaadini getirmek için Samsung Blockchain ile çalışmaktan gurur duyduklarını da sözlerine ekledi.

CEO'ya göre, Samsung Blockchain Cüzdan, kullanıcıların kriptolarını doğrudan Samsung Blockchain'i destekleyen Samsung Galaxy telefonlarında kendi kendine saklamalarını sağlayan kullanışlı ve güvenli bir kripto cüzdan.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ