Dünyanın sekizinci en büyük kripto para borsası olan Kraken, bugün meme coin Shiba Inu'nun (SHIB) yatırımını desteklemeye başlayacağını duyurdu.

Dünyanın sekizinci en büyük kripto para borsası olan Kraken, bugün meme coin Shiba Inu'nun (SHIB) yatırımını desteklemeye başlayacağını duyurdu . Dogecoin'den ilham alan bu kripto para birimi, son iki yılda meme tokenlerinin patlamasından sonra çok popülerlik kazandı. Dünya çapında giderek daha fazla kripto borsası artık platformlarında Shiba Inu yatırımına izin veriyor.

SHIB'nin Fiyatı Kraken'in Açıklamasını Takiben Yükseldi

Kripto borsası Kraken Pazartesi günü, Shiba Inu (SHIB) mevduatlarının yayında olduğunu ve yatırımın Salı günü başlamasının beklendiğini duyurdu. Kripto borsası şunları yazdı: “Kraken'in artık Shiba Inu'yu (SHIB) desteklediğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.” Borsa, vadeli işlemlerin ve marj ticareti hizmetinin lansmanda kullanılamayacağını belirterek, "Fonlama aktif ve alım satımın yarın 30 Kasım'da başlayacağını tahmin ediyoruz .Bu noktada Kraken emir girişini ve uygulamasını mümkün kılacak" dedi. Duyuru, Shiba Inu tokeninin Kraken'de USD ve EURO karşısında alınıp satılabileceğini detaylandırarak, minimum 50K SHIB alım satımı, 8 ondalık basamak fiyat hassasiyeti ve 5 ondalık basamak miktar hassasiyeti olduğunu da sözlerine ekledi.

Minimum Depozito 373K SHIB'dir

Kraken, SHIB mevduatlarının yaklaşık beş dakika olduğunu tahmin ettiği 20 onay gerektirdiğini açıkladı. Minimum depozito 373K SHIB'dir. SHIB'nin fiyatı, Kraken'in duyurusu öncesinde 0.00003899 $ seviyesinden % 13'ten fazla yükseldi . Shiba Inu kripto yatırımcıları, Kraken'in SHIB'yi listeleme sözünü yerine getirmesi için neredeyse bir aydır bekliyorlar. Borsa, 1 Kasım'da tweet'i 2K beğeni alırsa, platformun ertesi gün SHIB'yi listeleyeceğini tweetledi. SHIB destekçileri verilen süre içerisinde 45 binden fazla beğeni aldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ