Kanada'da listelenen firma, bugün kripto varlık komisyoncusu Voyager'ın yaklaşık 2,9 milyon C $ (kabaca 2,1 milyon $) özel bir yerleşim açıkladığını açıkladı.

Kripto Brokerı Voyager 2.1 Milyon Dolarlık Özel Ödemeyi Duyurdu

Kanada'da listelenen firma, bugün kripto varlık komisyoncusu Voyager'ın yaklaşık 2,9 milyon C $ (kabaca 2,1 milyon $) özel bir ödemeyi açıkladı.

Yerleşim, Susquehanna Government Products, LLLP, Streamline Ventures, LLC ve Market Rebellion, LLC ve Market Rebellion'un kurucuları dahil olmak üzere yatırımcılar ile birim başına 0,2 C $ fiyatla yaklaşık 14,5 milyon adet satış ve dağıtımı içeriyordu. Jon ve Pete Najarian ve Dirk Mueller-Ingrand.

Voyager, gelişimi büyümesini hızlandırmak için bir hareket olarak nitelendirdi.

CEO ve kurucu ortak Stephen Ehrlich, yaptığı açıklamada, "Bu finansman şimdi tamamlandığında, hızlı hesap büyümemizi, varlık büyümemizi ve müşteri tabanımızdaki artan ticaret faaliyetimizi desteklemek için ürün yol haritamızın yürütülmesini hızlandıracağız." diyor.

 Voyager, özel yerleşimden elde edilen gelirin pazarlama, ürün geliştirme ve diğer kurumsal amaçlar için kullanılacağını söyledi. Yerleşim, firmanın Circle's Invest uygulamasını satın almasından aylar sonra gelir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ