Andrew Yang, Beyaz Saray için yarış dışında olabilir, ancak mirası bir tweet'te sıcak bir kripto tarihi olarak yaşıyor.

Andrew Yang, Beyaz Saray için yarış dışında olabilir, ancak mirası bir tweet'te sıcak bir kripto tarihi olarak yaşıyor. New York merkezli yazar ve editör yönetmeni Nicole Najafi, önde gelen ABD başkan adaylarının eklektik kişiliklerini göstermek için 10.000 Twitter takipçisi için bir gece temalı tweet yayınladı.

Twitter'daki kripto topluluğu, kısa bir süre önce Demokratların adaylığından vazgeçen Bitcoin destekçisi ve eski başkan adayı Andrew Yang ile Najafi’nin randevusunu alıyor. Yang istifa etmiş olsa da, 'Andrew Yang'la randevu' şu anda 22 bin beğeni topladı, bu da tüm cumhurbaşkanlığı adayları arasında en yüksek ikinci retweet sayısı.

“Her cumhurbaşkanlığı adayı ile randevuya gittiğini ve her zaman böyle olması gerekmediğini” iddia eden Najafi, tarih tweet'i üçüncü en çok beğeni toplayan Elizabeth Warren ile bir sabah gezisine çıktığını özetledi.

“06: 00'da buluşuyorsunuz. Pazar günü yürüyüş için. İlk yardım çantası, şekersiz atıştırmalıklar paketledi ve size ekstra bir vizör getirdi. Beş mil sonra, yorulur ve dinlenmeyi istersiniz. Sensiz devam ediyor. ”

Pete Buttegieg ve Joe Biden dördüncü ve beşinci sıradalar.

“Sizi bir Afgan restoranına götürüyor ve Dari'deki tüm yemeği sipariş ediyor. Renkli bir adam yanından geçer ve “kardeşim naber!” Der. Acil servisten saat beşte ayrılırsınız. ”

“Seni Meatpacking bölgesinde akşam yemeğine götürüyor. O, you yeni şov Sex and the City ’gibi, gelmeden önce size bir kozmo emri verir. Bütün gece arkadaşı Barack'ın masaya sahip olduğu ve bizi 'içeri alabileceği' sıcak bir gece kulübünden bahsediyor. Barack asla ortaya çıkmıyor. ”

Burada özellikle diğer adaylar arasında Andrew Yang’ın önde gelmesi oldukça ilginç bir durum ortaya koyuyor. Gelinen aşamada yapmamız gereken şey Kripto Para dünyasının aslında ne kadar ünlendiğini açılamaktan ibaret

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ