Kripto dostu SEBA Bank, yatırımcıların getiri elde etmesini sağlayan yeni bir bitcoin yapılandırılmış ürün başlattı.

Kripto Dostu SEBA Bank, Gelir Sunan Bitcoin Ürününü Piyasaya Sürdü

Kripto dostu SEBA Bank, yatırımcıların getiri elde etmesini sağlayan yeni bir bitcoin yapılandırılmış ürün başlattı.

Çift Para Birimi Sertifikası adı verilen ürün, BTC / USD döviz kuruna bağlıdır. USD ile ilgili olarak mevcut bitcoin (temel araç) fiyatına indirimli olarak verilir.

SEBA, ürünün üç haftalık vadesinde bitcoin'in fiyatı grev fiyatına eşit veya daha yüksekse, yatırımcılar maksimum % 3.23 (% 44.7 p.a.) verim alıyor. Vadede, bitcoin düşerse, yatırımcılar tüm yatırımlarını kaybedebilirler.

Banka, “Bu yapılandırılmış ürün vadeye kadar elde tutulacak yatırım olarak değerlendirilmelidir: dayanak noktadaki performans istikrarlı veya pozitif olsa bile, dönem boyunca ürünün fiyatı ihraç fiyatının oldukça altında olabilir” dedi.

SEBA, ürünün bitcoin hakkında “orta derecede olumlu” görüşe sahip yatırımcılara yönelik olduğunu da sözlerine ekledi.

Ürün bugünden 7 Temmuz'a kadar abonelik için açıktır. Ürünün ihraç büyüklüğü toplam 10 milyon $ olan 10.000 sertifikadır. Minimum ticaret büyüklüğü on sertifika ve daha sonra katlarıdır.

 SEBA, ürünün İsviçre'de herkese açık olarak dağıtıldığını ve diğer ülkelerde özel bir yerleşim olarak kullanılabileceğini söyledi. ABD ve İngiltere'de, diğer kısıtlı ülkeler arasında mevcut değildir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ