Kanada doğumlu stand-up komedyeni ve aktör Norm Macdonald, dokuz yıl boyunca kanserle savaştıktan sonra 14 Eylül'de 61 yaşında vefat etti.

Kanada doğumlu stand-up komedyeni ve aktör Norm Macdonald, dokuz yıl boyunca kanserle savaştıktan sonra 14 Eylül'de 61 yaşında vefat etti.

Kanada doğumlu stand-komedyen Norm Macdonald, 61 yaşında vefat etti. Kripto para hayranı Norm, neredeyse on yıl boyunca özel olarak kanserle savaştı. Komedi dehası, kripto para birimi hakkında birkaç kez tweet attı ve insanları teknoloji hakkında eğitim almaya teşvik etti. Sürekli ölüm ve kanser hakkında şakalar yapan komedi dehası, hastalığını arkadaşları ve ailesi de dahil olmak üzere herkesten sakladı. Norm en çok üç yıl boyunca Weekend Update'e ev sahipliği yaptığı Saturday Night Live'daki göreviyle tanınır.

  

Norm, Altı Ay Boyunca Günde Sekiz Saat Kripto Çalıştı

Netflix'teki Norm Macdonald Has Show'un ev sahibi, bu yılın başlarında takipçilerine kriptoyu tamamen anladığını bildirmek için tweet attı. Altı ay boyunca günde sekiz saat kripto çalıştığını ve şimdi kriptonun temelini tamamen anladığını tweetledi. Görünüşe göre efsanevi fıkra anlatıcısı için 'en öğretici anlardan biriydi'. Takipçilerini de aynı şeyi yapmaya teşvik etti ve kendisinin elde ettiği sonuçların aynısını almalarını umdu. Bitcoin'i ne kadar tutmayı düşündüğü sorulduğunda, "sonsuza kadar" yanıtını verdi.

Bitcoin Sahibinin Kanserle Savaşı Berabere Bitti

Norm 14 Eylül'de öldüğünde, aynı zamanda vücudundaki kanser de öldü. Komedyenin kendisinin de belirttiği gibi, “kanserle savaş berabere bitti.” Neredeyse tüm meslektaşları tarafından gelmiş geçmiş en büyük komedyenlerden biri olarak kabul edilen Norm'un kriptoya olan ilgisinden bahsetmek için The Rekt Podcast'te görünmesi gerekiyordu. Ama olmadı.

Norm aynı zamanda bilinen bir kumarbazdı ve tüm net değerini kumarda birden fazla kez nasıl kaybettiğine dair birçok hikaye anlatmıştı. Ayrıca 2109'da çevrim içi poker oynamak için kripto para biriminin kullanılması hakkında tweet atmıştı. Kripto topluluğu, herhangi bir çekince olmaksızın kripto hakkında konuşan büyük seslerden birini kaybetti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ