Hangi kripto para birimlerinin yükseleceğini tahmin etmek asla kolay bir iş değildir.

Kripto Fiyat Tahminleri: Monero (XMR) Fiyat Artışı, Decentraland (MANA) Fiyat Düşüşü, Orbeon Protokolü (ORBN) Yeni Zirvelere Ulaşacak

Hangi kripto para birimlerinin yükseleceğini tahmin etmek asla kolay bir iş değildir. Grafikler ve trendler yararlı araçlar olsa da, sonuçta her zaman %100 haklı olmanın bir yolu yoktur. Bununla birlikte, mevcut trendleri bir projenin faydası ile birleştirerek, yatırımcılar bir projenin nasıl olacağına dair bir fikir edinebilirler.

Bunu göz önünde bulundurarak, Monero (XMR), Decentraland (MANA) ve Orbeon Protocol (ORBN) için fiyat tahminlerini burada bulabilirsiniz; ORBN, özellikle ön satışında şu ana kadar %1988 fiyat artışı görüyor.

Daha Fazla Yatırımcı DeFi Güvenliği Aradıkça Monero (XMR) Büyüyecek

Monero (XMR), gizlilik etrafında tasarlanmış merkezi olmayan bir finansal çözümdür. Monero (XMR) kullanarak, tacirler verilerinin hiçbiri paylaşılmadan anonim işlemler yapabilirler. SEC, kripto para birimini çökertmeye çalışırken, Monero (XMR) kullanan yatırımcıların sayısının artması muhtemel.

Şubat ayı boyunca Monero (XMR) %15,91 oranında değer kaybetti, ancak Monero (XMR) işlem hacmi yükselişte. Günlük işlem hacmi yalnızca 3 Mart'ta %6,70 arttı, bu da daha fazla tüccarın Monero (XMR) kullanmaya başladığını gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, Monero (XMR) 2023'te en iyi kripto para birimi haline gelebilir.

Decentraland (MANA) Diğer Metaverselerle Rekabet Etmek İçin Mücadele Ediyor

Decentraland (MANA), dünyanın önde gelen Metaverse dünyalarından biridir. Decentraland'da (MANA), oyuncular yeni topraklar keşfedebilir, diğer oyuncularla etkileşim kurabilir ve pasif bir gelir elde edebilir. Ancak Decentraland (MANA), oyuncuların oyun deneyimlerinden şikayet etmesi üzerine son birkaç ayda eleştirilere hedef oldu.

Yüzlerce Decentraland (MANA) oyuncusu, dünyadaki bölgelerin genellikle ıssız olduğunu ve oyuncuların başka kimseyi görmeden saatlerce keşif yaptığını iddia etti. Decentraland (MANA) 30.000'den fazla oyuncuya sahip olduğunu iddia ettiğinden, bu iddialar tuhaftı. Ek araştırmalar, bu sayıların büyük ölçüde abartıldığını öne sürdü. Bunun yerine, ortalama günlük oyuncunun 500 civarında olduğu tahmin ediliyor, bu da Decentraland'ın (MANA) ilk düşünüldüğü kadar popüler olmayabileceğini gösteriyor.

İtibarının tehlikede olduğu göz önüne alındığında, Decentraland'ın (MANA) artık oyun deneyimini geliştirmesi gerekiyor, aksi takdirde gelecekte değerinin artması pek olası değil.

Orbeon Protocol (ORBN) İlk Fiyatına Göre %6000 Artacak

Orbeon Protokolü (ORBN), Ekim 2022'de ön satışının başlamasından bu yana art arda fiyat artışları yaşadı. Son dört ayda, erken yatırımcılar %1988'lik getiri elde etti ve Orbeon Protokolü (ORBN) kısa süre önce 0,0835 $'a ulaştı.

Orbeon Protokolü (ORBN), fırlatma rampası ile milyarlarca dolarlık bir pazarı bozarak pazardaki en iyi performans gösteren DeFi projelerinden biri olma potansiyeline sahip. Orbeon Launchpad, startup'lara alternatif finansman yöntemleri sağlayarak kitle fonlaması endüstrisini değiştirmeyi hedefliyor.

Startup'lar, Orbeon Launchpad'i kullanarak öz sermaye destekli NFT'lerle işlerinde öz sermaye satabilirler. Startup'lar, her satışla, Orbeon Protokolü (ORBN) aracılığıyla benzer düşünen yatırımcılardan oluşan bir topluluk oluştururken, geliştirme için fon toplayabilir.

Orbeon Protokolü (ORBN), harika getiriler sunmanın yanı sıra, ORBN token sahiplerini ödüllendiriyor ve ayrıca akıllı sözleşmesinin istikrarlı olduğundan emin olmak için harici düzenleyiciler tarafından incelendi. Orbeon Protokolü (ORBN) tutarlı fiyat artışları yapmaya devam ederse, piyasa uzmanları Orbeon Protokolü'nün (ORBN) ön satış tamamlanmadan önce 0,24 doları görebileceğini tahmin ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ