Kripto para dostu bir otel olan Travala.com ve konaklama rezervasyon hizmeti, bugün Juan Otero'yu yeni Genel Müdür olarak atadı.

Kripto Odaklı Seyahat Rezervasyon Sitesi Travala, Eski Booking.com Yöneticisini Yeni CEO Olarak Seçti

Kripto para dostu bir otel olan Travala.com ve konaklama rezervasyon hizmeti, bugün Juan Otero'yu yeni Genel Müdür olarak atadı.

Otero, “CEO rolünü üstlenmekten ve Travala.com'un bir sonraki büyüme aşamasına ulaşmasına yardımcı olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Bir ekip olarak, Travala.com'u lider bir çevrimiçi seyahat acentesine dönüştürmeyi ve merkezi olmayan seyahat teknolojisi ve kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesinin yolunu açmayı planlıyoruz. ” diyor.

Juan, 15 yılı aşkın deneyim, yıkıcı şirketler kurma, ölçeklendirme ve liderlik konularında bir seri teknoloji girişimcisi ve inovasyon savunucusudur. Daha önce önde gelen çevrimiçi seyahat rezervasyon sitesi Booking.com'da yönetim pozisyonunda bulundu. Juan ayrıca Avrupa'nın en hızlı büyüyen dijital şirketlerinden biri için birden fazla VC turu kurdu ve başarıyla geliştirdi. Bu şirket daha sonra The Michelin Group'a (ML) satıldı.

 Teknolojideki geçmişi ve deneyimi aynı zamanda birçok önde gelen girişimde, Silikon Vadisi Kurucu Enstitüsü gibi girişim hızlandırıcılarında ve Avrupa İnovasyon ve Teknoloji Enstitüsü ve Brüksel'deki Avrupa Komisyonu gibi devlet kuruluşlarında Danışman olarak yer almasına yol açtı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ