Kurumsal kripto şirketi Liquidity Offset Network (lon.exchange) tezgah üstü (OTC) oyuncular için merkezi bir karşı taraf hizmeti başlattı.

Kripto OTC Yatırımcıları Artık Riskleri Yönetmek İçin Merkezi Bir Karşı Tarafa Erişebiliyor

Kurumsal kripto şirketi Liquidity Offset Network (lon.exchange) tezgah üstü (OTC) oyuncular için merkezi bir karşı taraf hizmeti başlattı.

Pazartesi günü paylaşılan bir açıklamaya göre, “OTSafe” olarak adlandırılan hizmet, OTC yatırımcılarının kredi riskini azaltmasına ve teminat gereksinimlerini yönetmesine yardımcı oluyor.

QCP'nin yönetici ortağı Darius Sit “Crypto OTC pazarının kurumsal ölçeğe ulaşması için gerekli olan önemli bir altyapı parçası, profesyonel takas ve risk / teminat yönetimidir. OTsafe bu işlevi mükemmel bir şekilde yerine getiriyor”diyor.

LedgerPrime’ın baş yatırım sorumlusu Shiliang Tang, OTSafe’nin “ekosistemdeki tüm firmalar için operasyonel yükü ve kredi riskini büyük ölçüde hafifleterek daha kurumsal ticaretin sağlanmasına yardımcı olacağını” söyledi.

OTSafe ayrıca eşleştirme, değerleme, risk ve marj hesaplama dahil olmak üzere kripto türevleri yönetim araçları sağlıyor. “Kripto para birimi opsiyon ticareti, bu sektördeki en heyecan verici büyüme alanlarından biri, ancak yine de potansiyelinin çok altında. OTSafe CEO'su Simon Nursey “OTSafe'nin piyasaya sürülmesiyle pazara bu potansiyele ulaşmak için ihtiyaç duyduğu araçlardan birini vermeyi umuyoruz ” açıklamasını yapıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ