Kripto Oyuncuları ETF İçin Baskıya Devam Ediyor; Bu Zaman Blockchain Zamanıdır

Reality Shares, Reality Shares NASDAQ Blockchain Economy ETF' işlemlerini başlatmak istiyor. SEC dosyalarına göre; Reality Shares, Reality Shares NASDAQ Blockchain Economy Index'in yatırım getirisini takip ederek uzun vadeli büyüme arayışı içeriyor.

Endeks, materyal kaynaklarını geliştiren, araştıran, destekleyen, yenilik yapan veya Blockchain teknolojisini kendi kullanımları için veya başkaları tarafından kullanılmak üzere kullanan şirketlerin getirilerini ölçmek için tasarlanmıştır. Bu, faktörlerden en fazla fayda sağlamaları beklenen şirketleri belirlemek üzere dizin sağlayıcıları tarafından geliştirilen tescilli bir sıralama sistemidir: Daha sonra, en yüksek Blockchain Skoruna sahip 50 ila 100 önde gelen Blockchain şirketi, Index constituents (endeks bileşenleri) olarak seçilir .

- Gerçeklik Payları SEC dosyalama Reality Shares, NASDAQ'daki ETF hisselerini listeleyecek olsa da, Amplified ETF, NYSE Arca'daki hisselerini listelemek istiyor. SEC ile yaptığı dosyada belirtildiği üzere şirketlerin: Gerçek Pay'ın ETF kriterleri gibi, Amplified, güvenliğin 200 milyon dolarlık bir piyasa kapısına sahip olmasını şart koşuyor.

Gerçek Paylar ve Genişletilmiş ETF'ler ile ETF başvuruları, Blockchain'e dayandığı için takdiri hak etmektedir. Güvenlik ve güvenilirlik nedeniyle Blockchain'in hemen hemen her sektörde temkinli olduğu göz önüne alındığında, SEC, Bitcoin için ETF'leri gördüğünden daha olumlu bir ETF işlemi görülmektedir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ