Seyahat alanı dünyada trilyon dolarların döndüğü bir alan. İş seyahatleri, turizm, eğitim derken bir çok seyahat alanı bulunuyor.

Seyahat alanı dünyada trilyon dolarların döndüğü bir alan. İş seyahatleri, turizm, eğitim derken bir çok seyahat alanı bulunuyor. 

Kripto Paralar Ve Seyahat Alanı

Bugün seyahat alanında çok fazla işletme yer alıyor. Bu işletmelere baktığımızda önemli fonksiyonları icra ettikleri görülüyor. Son dönemde ise kripto paraların bu alanda kullanımının giderek arttığı müşahede ediliyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Örneğin milyonlarca oteli bünyesinde barındıran travala.com 'un kendi çıkardığı bir kripto parası bulunuyor. Ava isimli kripto para ile milyonlarca kişi otel ve uçak rezervasyonlarını yapabiliyor.

Diğer taraftan bir çok firması Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralar ile ödeme yapılmasına imkan sağlıyor. Hal böyle olunca da kripto paraların da önemi giderek artıyor.

Seyahat alanını dönüştüren ise blok zincirinin kendisi oluyor. Son derece güvenli ve güvenilir olan blok zincirinde bilgiler hiç bir zaman kaybolmadığı için yapılan rezervasyonlardan ödemelere kadar her şey saklanabiliyor.

Böylece dolandırıcılık faaliyetleri en aza inerek hem seyahat edenlerin hem de seyahat firmalarının rahat bir nefes alması sağlanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ