Yaygın olarak takip edilen bir kripto para piyasası analisti olan CryptoWolf, Ethereum'un (ETH) bu on yılın en iyi performans gösteren dijital varlığı olacağını savunuyor.

Kripto Para Birimi Analisti: BTC veya XRP Değil - On Yılın Dijital Varlığı Ethereum (ETH) Olacak

Yaygın olarak takip edilen bir kripto para piyasası analisti olan CryptoWolf, Ethereum'un (ETH) bu on yılın en iyi performans gösteren dijital varlığı olacağını savunuyor.

Profesyonel yatırımcı, Bitcoin'i (BTC) 20.000'den fazla takipçisi ile Ethereum ile karşılaştıran bir grafik paylaşırken, “göz ardı edilmemesi gerektiğine” inandığını belirtti.

Tüm kripto para birimleri gibi, Ethereum'un başarısı kesin bir şey olmaktan çok uzak.

Ölçeklenebilirlik büyük olasılıkla piyasadaki en büyük ikinci kripto para biriminin benimsenme oranlarını artıran önemli bir faktör olacak. Geliştiriciler, blok zincirinin saniyedeki maksimum işlem sayısını mevcut 15 sınırının çok ötesine yükseltmeye çalışıyorlar.

Weiss Crypto Ratings, Ethereum’un Uzun Vadeli Başarısının Dengede Olduğunu Söylüyor.

“Ethereum ağındaki kronik tıkanıklık, herhangi bir kriptonun uzun vadeli başarısında en önemli faktör olan dünya çapında benimsenmeyi gösteriyor. Ancak, hiçbir şey değişmezse, ETH kullanıcıları alternatifler aramaya başlayacaktır. Bu yüzden Ethereum'un ilerlemesi için ETH 2.0 gereklidir. ”

Ethereum gelişimini destekleyen New York merkezli bir kuruluş olan ConsenSys, 2020'de “Ethereum 2.0'ın hayata geçeceğini görecek” diyor. Merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için lider platformun geliştiricileri, sistem genelinde önemli bir güncelleştirme olan ETH 2.0 üzerinde çalışıyor. Ethereum blok zincirinin performansını iyileştirmek için bütün bir çaba gösteriliyor.

 “Ethereum 2.0'a doğru yürüyüş hızlı bir şekilde ilerliyor. 2020, Ethereum'un Ethereum 2.0'ın Aşama 0'ın ötesine, Aşama 1'e ve sharding zincirlerinin lansmanına doğru ilerlediğini görecek. O zaman oyun devam ediyor. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ