Bir kripto analisti XRP'nin bu yılki performansı ile 2017'deki muazzam yükselişi arasında paralellikler gördüğünü söylüyor.

Kripto Para Birimi Analisti: XRP Grafiği 2017

Bir kripto analisti XRP'nin bu yılki performansı ile 2017'deki muazzam yükselişi arasında paralellikler gördüğünü söylüyor.

Sektörde Magic olarak bilinen teknik tüccar, 31.000 takipçisine XRP'nin mevcut grafiğinin 2017 yılının sonlarında fiyat hareketini yansıttığını söylüyor. XRP kısa bir süre sonra parabolik hale geldi ve 10 Aralık 2017'de 0.2352 $ 'dan tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak 3 Ocak'ta 3,84 dolar seviyesine yükseldi.

CoinRarketCap verilerine göre, XRP, Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.089 $ 'a ulaşmasından iki hafta sonra en yüksek puanı aldı.

Magic, XRP'nin bir kez daha parabolik olacağının garantisi olmadığı konusunda uyarıyor ve volatil kripto dünyasında her şeyin olabileceğini söylüyor.

“Bu gerçek anlaşma olabilir. XRP’nin grafiği, büyük ralliden önce 2017 ile aynı görünüyor ve direnç tamamen yok edildi. Hiçbir şey garanti edilmez. Duraklar böyle zamanlarda en iyi arkadaşım. ”

CoinMarketCap'e göre XRP, 1 Ocak'tan bu yana % 61 oranında artışla 0.1935 $ 'dan 0.3121 $' a yükseldi.

Ek olarak, XRP Ledger, kripto analitik firması Santiment'e göre, günlük en büyük tek günlük etkin adres oluşturma günlüğünü kaydetti.

 “Ripple [XRP], Sandata platformumuza göre, son zamanlarda tokenın 6+ yıllık tarihinde oluşturulan günlük etkin adreslerde en büyük tek gününü gördü. XRP geçen haftaki bu artıştan bu yana % 16,3 arttı, sadece ETH'nin yükselişi nedeniyle gölgede kaldı. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ