Bu yazımızda sizlere Beefy.Finance (BIFI) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BIFI Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Kripto Para Birimi Beefy.Finance Coin (BIFI) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu yazımızda sizlere Beefy.Finance (BIFI) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BIFI Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Beefy.Finance (BIFI) Nedir?

Beefy.Finance, likidite havuzlarını kullanarak yatırım stratejilerini otomatikleştiren Binance Smart Chain'de bir getiri çiftçiliği optimize edicidir. Platform, yatırımcıların yatırım stratejilerini "sürekli olarak gözden geçirme ve manuel olarak yürütme" "olmadan" çeşitli verimli çiftçilik fırsatlarıyla "etkileşim kurmalarına" yardımcı olur.

Platform, mevcut en büyük getirileri güvence altına almak için stratejileri optimize etmek için sürekli olarak yeni yöntemler araştırıyor.

BIFI, platformun BEP-20 yerel yönetim tokenidir ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

Yönetişim: BIFI'yi yönetişim havuzunda veya BIFI Maxi Vault'ta pay sahibi olarak tutarak, kullanıcılar teklif ve oy oluşturma hakkına sahiptir. Kullanıcıların oylama sürecine katılmak için tokenlerini geri almasına gerek yoktur.

Stake: Beefy.Finance verim çiftçiliği kasası kullanıcıları tarafından ödenen ücretlerin bir kısmı, yönetişim havuzunda ve BIFI Maxi Vault'da hisseli BIFI token sahiplerine dağıtılır. Ödüller sırasıyla wBNB ve BIFI olarak ödenir.

Protokol aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

Kasalar: Kasalar, mahsul çiftçiliği için belirli bir dizi strateji kullanan yatırım araçlarıdır. Yüksek düzeyde bileşik faiz elde etmeye yardımcı olan yatırılan fonlara otomatik olarak yatırım yapar ve yeniden yatırım yaparlar.

Stratejiler: Kasa stratejileri, kasalara hangi varlıkların ekileceğini ve çiftlik varlıklarının nerede satılacağını söyleyen modüler akıllı sözleşmelerdir. Ödüller düzenli olarak toplanır, orijinal kasa varlığıyla değiştirilir ve bileşik çiftçilik için tekrar yatırılır.

Barn of Trust: Barn of Trust, kullanıcılara kasalarda TWT veya BIFI stake ederek birkaç dApp projesinde ödül kazanma fırsatı sunar.

16 Mart 2021 itibariyle, BIFI'nin toplam arzı 80.000'dir ve mevcut dolaşım arzı %95'tir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ