Shiba Inu (SHIB) kripto para birimi için bir gelecek var mı? Kripto para birimi Shiba Inu (Shiba Token), eğlenceli bir token olarak yaratıldı ve bir Dogecoin katili olarak kabul edildi.

Kripto Para Birimi Shiba Token

Shiba Inu (SHIB) kripto para birimi için bir gelecek var mı? Kripto para birimi Shiba Inu (Shiba Token), eğlenceli bir token olarak yaratıldı ve bir Dogecoin katili olarak kabul edildi. Kripto para birimi olarak gerçekten bir geleceği var mı ve gerçekten Dogecoin'in yerini alabilir mi?

Shiba Inu'nun toplam arzına bakarsanız, 1 katrilyon Shiba tokenin mümkün olduğunu görebilirsiniz, ancak bu gerçeğin sadece yarısı… tokenlerin %50'si Uniswap'a aktarıldı ve anahtarlar atıldı.

Diğer %50 ise Ethereum harikası Vitalik Buterin'e gönderildi. Bu %50'yi iki kez yaktı veya yok etti, bu nedenle dolaşımdaki arzda Shiba tokenlerinin yalnızca %50'si kaldı….

Dogecoin katili olarak kripto para birimi Shiba Inu?

Web sitesine göre, Shiba Inu'nun kendiliğinden merkezi olmayan bir topluluk oluşturucu olması gerekiyordu ve Shiba Inu, üçünden yalnızca ilk token veya kripto para birimi. Topluluk tarafından hemen bir Dogecoin katili olarak adlandırıldı!

Ancak rakamlara ve verilere bakarsanız, Dogecoin katili için hala uzun bir yol olduğunu görebilirsiniz….

Toplam arz 1 katrilyon token

Dolaşım arzı 394 trilyon token

Tokenlerin %50'si yakıldı

Piyasa değeri 2,7 milyar dolar

Şu anda fiyat 0.000006866 USD

Dogecoin için rakamlar çok daha iyi görünüyor, ancak orada da çok sayıda token var, Dogecoin birçok yerde ödemeler için zaten kabul ediliyor ve ayrıca Dogecoin'in arkasındaki topluluk çok daha büyük… işte Dogecoin ile ilgili bazı rakamlar:

Toplam arz 130,12 milyar coin

dolaşımdaki arz 130,12 milyar token

Kripto para sayısında sınır yok

piyasa değeri 30 milyar USD

Şu anda fiyat 0.2316 USD

Burada fiyat farkının nedenini oldukça net bir şekilde görebilirsiniz… daha yüksek piyasa değeri ve daha az Coin, Dogecoin'in daha yüksek bir fiyata sahip olmasına katkıda bulunur… Shiba Inu Token miktarı ile kişi bütünü dürüstçe değerlendirmeli ve Shiba'nın olacağını söylemelidir. Dogecoin'in şu anki fiyatına asla ulaşmayın.

Projeler Shiba Inu'nun fiyatını yükseltebilir

Bununla birlikte, Shiba Token'ın devam eden başka projeleri var ve kripto para birimi Shiba Inu'ya ek olarak, “Leash” ve “Bone” adlarına sahip iki kripto para birimi daha gelecek.

İşte Shiba Token'ın DEX'ine bir bakış

Sonuç olarak, bunlar ilginç projeler…ShibaSwap zaten test ediliyor ve piyasaya sürülmeden önce son güncellemeler yapılıyor… ancak bu, Shiba Inu'nun piyasa değerini, fiyatı 0,01 ABD dolarına yaklaşacak kadar artırmayacak.

Projeler piyasa değerini yükseltecek ve ayrıca kripto para birimi Shiba Inu ile para kazanacaksınız. Yine de, şu anda bu tokenlerden gerçekten milyonlarca hatta milyarlarca satın almadığınız sürece, onunla milyoner olacağınız düşüncesine kapılmamalısınız.

Eğer öyleyse, şimdi Shiba Inu kripto para birimine yatırım yapmalısınız çünkü fiyat şu anda çok altında ve daha sonra diğer projeler başlayana kadar Shiba tokenlariyle beklemeniz gerekiyor ve fiyatın nereye gittiğini göreceksiniz.

Bunu kesinlikle uzun vadeli bir yatırım olarak görmelisiniz çünkü fiyat kesinlikle hemen yükselmez…Kripto para birimi Shiba Inu henüz Dogecoin gibi kabul görmedi ve projeler bunu hemen değiştirmeyecek.

Özellikle ShibaSwap, Shiba tokenini daha da ileriye taşıyacak iyi bir proje gibi görünüyor, ancak şu anda büyük bir fiyat sıçraması beklememelisiniz…

Temel olarak, kişisel olarak tüm meme coin’lere o kadar ikna olmadım. Gerçek yetenekleri yoktur ve sadece bir amaç için bir araçtır. Bu kripto para birimlerini bir piyango bileti ile karşılaştırabilirsiniz. Öte yandan, Bitcoin ve diğer birkaç para birimi, gelecek potansiyeli olan gerçek dijital varlıklardır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ