İsimsiz bir kaynağın kendi kripto parası ile birlikte kamuya açık bir Blockchain geliştirme yolunda olabilir

Kripto Para Birimlerine Bir Yenisi Daha Mı Ekleniyor? Samsung Coin!

Güney Koreli elektronik devi Samsung, 24 Nisan'da isimsiz bir kaynağın kripto endüstrisi haber merkezi CoinDesk Kore'ye verdiği isimsiz bir kaynağın kendi kripto parası ile birlikte kamuya açık bir Blockchain geliştirme yolunda olabilir

Şirketin adanmış Blockchain bölümünün bir girişiminin bir parçası olan proje, Ethereum'a (ETH) dayanan bir Blockchain ana ağının yanı sıra Samsung Coin adlı yeni bir varlıkla karşılaşacaktı.

Böyle bir düşüncenin var olduğunu iddia eden kaynak, “Samsung Coin'nin piyasaya çıkmasını bekliyoruz, ancak yön henüz belirlenmedi” dedi.

Haber, resmi olarak teyit edilmemiş olmasına rağmen, Samsung, hem Blockchain hem de kripto para birimi alanlarında çeşitli projelerine devam ederek ilerliyor.

Geçen hafta, akıllı telefon tabanlı cüzdan uygulaması ZenGo'da 4 milyon dolarlık bir yatırım turuna katıldığı için, ortaya çıkan fenomenin uzun vadeli kârlılığına olan inancı hakkında yeni bir sinyal verdi.

Samsung’un mevcut kurumsal Blockchain teklifi Nexledger, en yenisi Hindistan’ın BT devi Mahindra biçiminde olan dünya çapındaki varlıklardan alım görmeye devam ediyor.

Bu arada ETH'ye dayalı teklif, muhtemelen hala gelecek olan kesin detaylarla birlikte hem kamu hem de özel Blockchain unsurlarını içerecek.

Kaynak, "Şu anda, henüz onaylanmamış olmasına rağmen, özel Blockchain düşünüyoruz" dedi. Kaynak devam etti:

    “Gelecekte de halka blokaj olabilir, ama bunun hibrit olacağını düşünüyorum, yani kamu ve özel blokajların bir kombinasyonu şeklinde olabilir.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ