Cryptocurrency ticaret kariyerinize başlamak için yapmanız gereken ilk şey, bir Cryptocurrency ticaret platformu seçmektir.

 Cryptocurrency ticaret kariyerinize başlamak için yapmanız gereken ilk şey, bir Cryptocurrency ticaret platformu seçmektir. Ticaret platformunuz yolculuğunuz boyunca büyük bir rol oynadığı için kariyerinizdeki bu adım çok önemlidir, bu nedenle ihtiyaçlarınıza ve kripto hedeflerinize uygun olanı seçmek önemlidir.

Piyasadaki çok sayıda Cryptocurrency platformu ile seçim yapmak zor olabilir. Neyse ki, özellikler, güvenlik, ticaret ücretleri ve mevcut kripto para birimlerinin sayısı gibi, kariyerinize doğru yolda başlamanız karşılığında aramanız gereken şeylerin bir listesi var.

Hedeflerinize uygun en iyi Cryptocurrency ticaret platformlarını seçerek kariyerinize avantajlı başlamak harika bir hareket olacaktır. Size bir fikir vermek için, göz önünde bulundurmanız gereken bu Cryptocurrency ticaret platformlarına göz atın.

1. Binance ABD

Koşulları ve faydaları nedeniyle 4,9 yıldız derecelendirmesi elde eden Binance ABD'nin listenin başında yer alması sürpriz olmamalı. Binance US, 10.000 doların altındaki işlemler için oluşturulmuş basit, form tabanlı bir platformdur ve kullanıcılarına alım, satım ve alım satım için uygun 50 farklı Kripto para birimi sunar. Bu platform, minimum spot ve genel ticaret giderleri, yüksek güvenlik ve olumlu müşteri geri bildirimi sunar.

Acemi kullanıcılar, kullanıcıların gezinmesine ve keşfetmesine olanak tanıyan kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde bu platformla mücadele etmeyecek. Öte yandan, ileri düzey kullanıcılar da piyasa, stop-limit ve limit gibi işlem emir türlerini keşfetme şansına sahiptir. Genel olarak, kullanıcılar platformun 24 saatlik en yüksek seviyeler, işlem hacmi ve spot fiyat gibi temel verileri sağlayan iki güçlü işlem panosunu kullanma özgürlüğüne sahiptir.

2. Bitcoin Evrimi

Yavaş alım satım programlarının veya uygulamalarının yüklenmesini bekleyemeyen kullanıcılar için bitcoinevolution.app, göz önünde bulundurmanız gereken mükemmel bir platformdur. Bitcoin Evolution, diğer platformlara kıyasla saniyeler daha hızlı olarak algılanan hızlı ticaret tamamlama teknolojisini gösterir. Ek olarak, bu platform çoğu zaman var olan tüm kalıpları verimli bir şekilde takip eder ve farklı görevleri yerine getirirken bunların yolda kalmasını sağlar.

Bu ticaret platformu, kullanıcılarına piyasadan elde ettikleri karları en üst düzeye çıkarmalarında yardımcı olmak için benzersiz bir sistem kullanır . Sistem, yapay zeka tabanlı bir algoritma aracılığıyla piyasayı gerçek zamanlı olarak inceler ve geçmiş veriler de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere dayalı olarak en iyi kâr fırsatlarını arar. ve dalgalanmalar. Ek olarak, sistem, piyasa hareketlerini incelemek ve işlemleri etkileyebilecek bazı faktörleri belirlemek için Yapay Zeka'yı içerir.

3. İkizler

Crypto'yu denemek isteyen acemi yatırımcılar için Gemini harika bir seçenektir. Bu ticaret platformu, daha yüksek bir maliyetle gelen basit kullanıcı arayüzü ve genellikle daha düşük maliyetli spot ticaret seçeneklerine geçmeden önce Cryptocurrency ticaretinin nasıl çalıştığını keşfeden yeni başlayanlar için mükemmel olan genellikle şaşırtıcı fiyatlandırma yapısı nedeniyle kullanımı kolay özellikler sunar.

Gemini, deneyimli yatırımcılar için uzman düzeyinde deneyim sağlayan bir ActiveTrader işlevi özelliği sunar. Ek olarak, açık artırmalar, blok ticareti, çizelgeleme ve diğer türleri içeren özelliklere de sahiptir. İşlemler, güvenlik veya güvenilirlikten ödün vermeden ActiveTrader ve çığır açan hız bariyerleri aracılığıyla yalnızca mikro saniyeler içinde gerçekleştirilir.

Ayrıca Gemini'nin aktif yatırımcıları için markör ücreti %0,25 iken, alıcı maliyeti %0,35'tir. Ayrıca, uygulama ve web işlemleri, yatırımcıların satın alma tutarına dayalı bir işlem ücretine sahiptir ve yalnızca %0,5 kolaylık ücreti alır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ