Bitcoin'in kıtlığı konusunda fiyatın uzaya çıkabileceği korkusundan, Avustralya'daki XRP kullanımına kadar, kripto dünyasında meydana gelen son dakika gelişmelerine bir göz atın.

Kripto Para Dünyasında Dudak Uçuklatan İddia: Bu Asteroit Bitcoin

Bitcoin'in kıtlığı konusunda fiyatın uzaya çıkabileceği korkusundan, Avustralya'daki XRP kullanımına kadar, kripto dünyasında meydana gelen son dakika gelişmelerine bir göz atın.

Bitcoin

Bloomberg, 16 Psyche adlı bir asteroit hakkında, altın ve değerli metallerle ilgili bir makaleye dikkat çekiyor.

NASA, 700 kentilyon dolar değerinde olan uzaydaki dev külçe altın ziyaretine hazırlanıyor. 

“Evet, 16 Psyche ve diğer asteroitler muhtemelen metalleri için çıkartılacak. Ancak bu metaller piyasaya büyük miktarlarda gelmeye başladığında, çok daha uzun süre değerli olmaları pek mümkün değil”

Makale, BTC’nin 21 milyon tokenlik arzına kıyasla, gerçek altın kıtlığı konusundaki tartışmaları tetikledi. Konuyla ilgili ilginç yorumlarda yapılmış durumda.

“Asteroitler bekliyorum Altın vadeli piyasaya yakında sürülecek.” -LegendzEnt

“Sayı yalnızca varsayımsal. Bu metaller bollaştığında, fiyat çöker”-Amichateur

“Kripto asteroitinin ne kadar yakında keşfedileceğini merak ediyorum, shitcoinleri yıkamanın maliyetini hesaba katarsanız ne olacağı noktasında bir fikir edinebilirsiniz” -Gdmfsobtc

Altın tutkunu Peter Schiff, Bitcoin fiyatını aya doğru itmek için tasarlanan asteroit “sahte haberler” ile ilgili şu açıklamayı yapıyor:

“Altın bir asteroitin varlığı sahte bir haber - Bitcoin'i pompalamak için yapılmış yalan bir haber. 16 Psyche, dünyanın çekirdeğine benzer bir bileşime sahip, nadir bir metalik asteroit. Neredeyse tamamen demir-nikelden yapılmış [sic], az miktarda başka metallerle altın içermesi muhtemel. ”

Ripple ve XRP

Uluslararası para transfer şirketi FlashFX, Ripple ile ortaklığını genişletiyor.

Şirket yeni bir blog gönderisinde, Ripple’ın Avustralya’da İstek Üzerine Likidite adı verilen XRP destekli sınır ötesi ödemeler ürününü piyasaya sürdüğünü söylüyor ve şöyle diyor:

“Ödemeler çözümünün FlashFX aracılığıyla Avustralya’ya yayılması, başlangıçta Filipinler’e yapılan ödemeleri kapsayacak ve zamanla ortaya çıkacak diğer hedeflerle birlikte daha geniş kitlelere ulaşacak.”

FlashFX, 2016 yılında sınır ötesi transferlerde likidite için XRP kullanacağını açıkladı.

Ethereum

Ethereum Vakfı, geliştiricilerin ekosistemi tanımalarını kolaylaştırmak üzere yeni bir web portalı hazırladı.

Geliştirme stüdyosu, mühendislere akıllı sözleşmeleri incelemeleri ve test etmeleri için hızlı bir yol sağlamak ve aynı zamanda onlar için bir ön uç inşa etmek üzere tasarlanmış durumda.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ