Kripto para dünyasında güven, başarılı bir ilişkide birbirine duyduğu bir tür inanç duygusudur.

Kripto Para Dünyasında Güven Duygusu Taşıyan İlişkiler

Kripto para dünyasında güven, başarılı bir ilişkide birbirine duyduğu bir tür inanç duygusudur. Verilen sözleri yerine getirmeye ve bunu tutarlı bir şekilde sürdürmeye dayanıyor.

Tutarlılığın yanışına güveni oluşturan diğer insanlar dürüstlük, yaptığınız işi ve neden bu iş yaptığınız konularındaki açıklığınızdır. Kripto para projeniz, yatırımcılarınızın sizin hakkınızda ne hissettiğini açıklayabilmelidir.

Çoğu kripto para projesi söz verdiği hususları tam zamanında yerine getirirse yatırımcı güvenini tam manasıyla sağlamış olacaktır. Diğer taraftan kripto para projesi de yatırımcı kaygısı taşımayacaktır.

Güveni, yaptığınız şeylerle sürekli olarak güçlenir; inanç ise çok zor kazanılan bir şeydir. Ayrıca yitirilmesi de çok kolaydır. İşler iyi gittiği zaman yatırımcılarınızın size olan inancınızın rakiplerinizce kıskanılacağını unutmayın.

Yatırımcı ağınız büyüdükçe kaynaklarınızın daha da yayılmış olacağını göreceksiniz. Yatırımcılarınıza neyi, ne zaman sunabileceğiniz konusunda dürüst olun. Onların ihtiyaçlarına cevap verebilmek önemli.

Yatırımcılarınıza onların ihtiyacı olduğu şeyi gerçekleştirecek kapasite ya da beceriye sahip olunmadığını ifade etmenizin projeye kaybettireceği bir şey bulunmuyor. Sıkıntı söz verip de ilgili sözün tutulmaması. Bu nedenle güven duygusunu taşıyan ilişkileri sürdürmek gerekiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ