Şimdi bu konu da nereden çıktı diyeceksiniz.

Şimdi bu konu da nereden çıktı diyeceksiniz. Ancak insanların kıyafetleriyle karşılandığı ve fikirleriyle ağırlandığı bir zaman dilimini hep birlikte yaşıyoruz.  Kripto para dünyasında ise konu biraz farklılaşıyor.

Kripto para dünyasında kıyafet konusuna baktığımızda bireylerin takım tarzında kıyafetler yerine daha çok spor kıyafetler tercih ettiklerini görüyoruz. Burada karşımıza çıkan şey aslında kripto para alanının özgürlükleri yansıtması şeklinde.

Spor kıyafetlerin tercih edilmesi ile ilgili olarak özellikle yanlış olan bir şey yok ama konu aslında farklılıklar meselesi. Muhtemelen içinde bulunduğumuz dönem bu  kadar kıyafet farklılığının  olduğu ender rastlanan bir dönem.

Günümüzde zaten bilgi teknolojileri ile ilgili olarak bir işiniz var ise genellikle rahat giysiler giymeniz beklenir. Ancak avukatlar için aynı şeyin geçerli olabileceğini ifade edemeyiz.

Takım elbiseler insanların farkında olmadıkları ama kaybetmek istemedikleri bir protokoldür aslında. Resmi bir toplantı dahi olsa bireylerin özellikle de kripto para dünyasında yer alanların bu protokolü pek de önemsemediklerini görüyoruz.

Ethereum 'un kurucusu Vitalik Buterin’i buraya örnek olarak verebiliriz. Vitalik Buterin ismini Google’dan arattığınızda karşınıza çıkan resimler protokolün nasıl önemsenmediğini net bir şekilde göstermektedir. Bu nedenle kripto para dünyasında kıyafet konusunun resmi bir tarzda değil de daha çok serbest olarak ele alındığını görüyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ