Tek bir koinin piyasaya sürülmesinin zaten bir katma değer olduğu zaman geçmiş. Şu anda kripto para dünyasında yüzlerce ve hatta binlerce token var.

Tek bir koinin piyasaya sürülmesinin zaten bir katma değer olduğu zaman geçmiş. Şu anda kripto para dünyasında yüzlerce ve hatta binlerce token var. Bu nedenle bir şirket başarılı olmak istediğinde, sadece bir token veya proje değil aynı zamanda, tüm bir ekosistem için tüm bir değer teklifi sunmalıdır. Bugün getirdiğimiz öneri bu: LGR Group tarafından sunulan Silk Road Coin.
Silk Road Coin’den Ne Anlıyoruz?

Derinlemesine konuşmaya başlamadan önce, Silk Road hakkında konuşurken ne hakkında konuştuğumuz hakkında net olmalıyız.

Silk Road, kripto para birimleri dünyasında, bitcoin ile ilk ve en efsanevi çevrimiçi pazar anlamına gelir. Bu plarformda uyuşturucu ve silahlar dahil olmak üzere kesinlikle her şey satıldı. Aracıları yok etme macerası, kurucunun (Ross Ulbrich) Amerika Birleşik Devletleri'nde hapis cezasına çarptırılması ve daha sonra diğer araçlarda tartışılan bir konuda büyük bir tartışma ile sona erdi.

Ama hayır, LGR bize Silk Road’u getirdiğinde, bunu daha klasik bir anlamda yapıyor. "Silk Road" terimi, Marco Polo'nun seyahat kitaplarında ipek yolunu Çin'de başlayan, tüm Asya'yı ve Avrupa'nın tamamını kapsayan ve Avrupa'daki en önemli limanlara ulaşan harika bir ticaret yolu olarak tanımladığı Rönesans'tan geliyor. O zaman Venedik anlaşılıyor.

Bu tam olarak LGR'nin hedefi, bu tarihi ticaret yolundan geçen tüm ülkeleri birbirine bağlayacak bir bankacılık platformu oluşturmayı amaçlıyor.

LGR Group nedir?

LGR Group, merkezi Belize'de kurulmuş ve bankacılık ve ticaret hizmetleri ile altın (tüm iş kollarında) konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

Şu anda ana işi üreticilerden (özellikle Afrika'da) distribütörlere veya transformatör rafinerilerine kadar altın ticaretidir. Ayrıca Orta Doğu petrol sektöründeki temasları sayesinde önemli bir emtia ticareti şubesine sahiptir.

Son zamanlarda yüksek hacimli (OTC) müşteriler için kripto para birimi borsa aktivitelerinde de bulunuyor.

Ve yakın gelecekte büyük adımları ise Silk Road Coin ve Bankacılık Platformu.

Silk Road Coin Nedir?

Silk Road Coin, İpek Yolu'nun seyahat ettiği tüm ülkeleri bir araya getirmeyi, ortak bir pazar oluşturmayı ve hepsinin aynı şekilde erişmesini amaçlayan Silk Road ülkeleri arasındaki gelecekteki sınır ötesi para hareketinin ve kripto bankacılık hizmetleri platformunun desteklediği kripto para birimidir. Çin ve birçok Avrupa ülkesi de dahil olmak üzere toplam dünya nüfusunun 1 / 3'ünün yer aldığı 65 ülkeden bahsettiğimizi hatırlamak ilginç olacak. Onları ekonomik olarak birleştirme zorluğuna ulaşmak, çok karlı olabilecek bir rüyadır. Ve ana Asya ticari organizasyonlarının onayına sahip olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Amaç, ulusların servetini ve vatandaşlarının ticaret yoluyla yaşam standartlarını artırmaya yardımcı olmaktır.

Teknik düzeyde, dünyanın en hızlı, en güvenli ve merkezi olmayan blok zincirlerinden biri olan Waves blok zincirinin altında inşa edilen bir para biriminden bahsediyoruz. Bu, Ethereum ağında olduğu gibi sorunsuz çalışmaya ve ağ doygunluğundan etkilenmemek için yapılıyor. Başlangıçta, fiyatı euro ile bağlantılı olan bir “kripto para” ile uğraşıyoruz (ICO'da daha ucuz olmasına rağmen).

Silk Road Coin için değer teklifi, başlangıçta SRC tokenleri alanlara yönelik çalışan saygın uluslararası ticaret profesyonellerini içerir:

• Üye ülkeler arasındaki sınır ötesi ödemeler.

• Üye ülkelerin bankaları ve finansal sistemleri arasındaki bağlantı.

• Kripto-bankacılık hizmetleri:

Fiat'tan kriptoya ve kriptodan fiata geçiş.

◦ Kredi kartı.

◦ Kripto para kredileri ve mevduatları.

Ticari Ürünler ve akıllı sözleşmeler için döviz bozdurma.

Bu şekilde, başlangıçta SRC'nin bir parçası olmayı seçenler, LGR uzmanlarının düzinelerce veya yüzlerce projeyi nasıl analiz ettiğini ve en güçlü projelere nasıl yol açacağını görecek, böylece şimdiye kadar sadece özel sektörün sunduğu ayrıcalıkları yaşayacaklar.

Silk Road Coin ICO’su

En iyisi "örnek teşkil etmek" tir. SRC, Waves blok zincirinin altında oluşturuldu, bu nedenle tipik bir borsada tipik bir ICO'ya ev sahipliği yapmaya gerek yoktu. Birincisi, ilişkili maliyetler için, ancak her şeyden önce satış noktasının merkezileştirilmesinden kaynaklanan tehlikeler için bu gerekliydi. Saldırılara, soygunlara ve saldırılara maruz kalıyorsunuz.

Bu nedenle, ICO'nun bu aşaması, Waves blok zincirinde merkezi olmayan bir borsa şeklinde gerçekleştiriliyor.

Bunu yapmak için, Waves DEX'i kurmanız yeterlidir ve oradan “trades” sekmesine gidip SRC token tanımlayıcısını buluyoruz: CjhHBGdQycCgmP4vRoWvEL1SLzSUw5d2gwVs4fR84DBU. Bununla, piyasadaki tokenı mükemmel bir şekilde belirleyebilir ve satış teklifini kabul edebilir veya yeni bir teklif yapabilirsiniz. Tokenlarınızın ticareti yapılabilecek ETH dışında bulunan diğer borsalarda gördüğümüz gibi her zaman merkezi olmayan bir borsa formatında yer alıyor.

Diğer satın alma biçimleri borsa alım satımını içerir, bu nedenle doğrudan LGR Group web sitesindeki ICO sayfasına gitmek en iyisidir.

Tokenın ve ICO'nun teknik ayrıntılarından bazıları:

• Toplam teklif: 1.000.000.000 SRC jetonu.

• Sof Değer:  100.000.000 SRC jetonu.

• Hard Değeri: 500.000.000 SRC jetonu.

• Fiyat: 1 EUR. ICO fiyatı 0.90 EUR

• Son tarih: ICO 30 Nisan'da veya soft değer sayısına ulaşıldığında sona erecek.

Sonuç

Profesyoneller tarafından yönetilen eksiksiz bir ekosistem arıyorsanız, LGR Global'in Silk Road Coin'i büyükbir yatırım fırsatı.

İlgili Linkler

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ