Kripto para körlüğü kavramını ilk defa duyuyorsunuz belki de.

Kripto Para Körlüğü

Kripto para körlüğü kavramını ilk defa duyuyorsunuz belki de. Aslında kavram bana ait. Peki neyi kastediyorum bu kavram ile? Aslında bir probleme vurgu yapmak istiyorum.

Kripto para körlüğü yatırımcıları mahvedebilecek bir problemin adıdır. Bu problem yatırımcının bir kripto para birimine yatırım yaptığında başka bir projedeki avantajları görememesini veya sezememesinin yansımasıdır.

Kripto para körlüğü aynı zamanda bir projede diretmenin de adıdır. Verimi alamadığınız bir kripto para projesinde artık durmamanız ve yeni fırsatları kollamanız gerekiyor.

Kripto para körlüğü aynı zamanda projelerle de ilgilidir. Projeler eğer kendilerini piyasada göstermez ise bu durumda yatırımcılarda oluşan şey yine kripto para körlüğüdür. Çünkü yatırımcı artık o projeyi unutmaya yüz tutmuştur.

Kripto para körlüğünün iki çözümü bulunuyor. Bunlardan birincisi üçüncü taraflardan görüş almaktır. Alanın uzman kişilerinden alacağınız her görüş sizin körlüğünüzü de engelleyecektir. Diğer bir çözüm ise kripto para piyasasında yer alan gelişmeleri güncel bir şekilde takip etmek. Bu takibi de iyi yaparsanız kripto para körlüğüne de bir set çekmiş olacaksınız.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ