ABD borsaları Pazartesi günü sert bir düşüşle açıldığından, halka açık kripto para birimi şirketleride düşüşler yaşadı.

ABD borsaları Pazartesi günü sert bir düşüşle açıldığından, halka açık kripto para birimi şirketleride düşüşler yaşadı.

ABD ve Kanada borsalarındaki kripto hisseleri, işlem gününe önemli bir düşüşle başladı ve fiyatlar gün boyunca tüm zamanların en düşük seviyelerinde seyretti.


Kripto dostu banka Silvergate'in hisseleri (SI) bu sabah % 11 düşüşle 12 $ ile 13 $ aralığında işlem gördü ve geçen yılın Kasım ayında yayınlanan tüm zamanların en düşük seviyesinin biraz üzerinde 12.63 $ 'dan kapandı.

Silvergate ile geçen sene aynı saatlerde halka açılan Bitcoin madencilik ekipman üreticisi Canaan, piyasa açıldıktan sonra Nasdaq'ta hisse senedi (CAN) fiyatını %  20 kadar düşürsü. Fiyat, gün boyunca aşağı yönlü seyrini sürdürdü ve tüm zamanların en düşük seviyesi olan 3.32 $ 'ı vurdu.


 Kanada'da durum farklı değil. Toronto Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören Galaxy Digital Holding (GLXY), güne % 10.48 düşüşle başladı ve 0.66 $ seviyesine geriledi, ancak gün ilerledikçe geri döndü ve günü 0.96 $ 'da tamamladı. Benzer şekilde, Toronto merkezli madenci Hut 8'in (HUT) fiyatı, piyasa açılırken % 19.01'den 1.21 $ 'dan 0.98 $' a düştü ve tüm zamanların en düşük seviyesi 0.84 $’ın biraz üzerinde yer alıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ