Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri grafiği, Bitcoin grafiğine benzer bir yapı gösteriyor. 250-260 milyar dolarlık direnç alanı olan bir aralıkta net konsolidasyon olurken, 230-236 milyar dolarlık alan destek olarak sınıflandırıldı.

Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri grafiği, Bitcoin grafiğine benzer bir yapı gösteriyor. 250-260 milyar dolarlık direnç alanı olan bir aralıkta net konsolidasyon olurken, 230-236 milyar dolarlık alan destek olarak sınıflandırıldı.Destek olarak 230-236 milyar dolar seviyesinin kaybedilmesi, aşağı yönlü ivme ile sonuçlanacak ve tüm kripto para piyasasını bir sonraki merkezi pivot olarak 215 milyar dolara indirecektir.

Toplam piyasa değerinin son zamanlarda yükselişe devam edebilmesi için 245 milyar dolarlık direnişin açık bir atılımı gerekiyor.

Toplam kripto para piyasası aktifleştirmesinin günlük resmi de net bir tablo gösteriyor.

Grafikte görüldüğü gibi, 230-236 milyar dolarlık destek geçen yıldan önemli bir seviyedir. Destek için bu seviyeye sahip olmak, bir sonraki direnişin potansiyel testleri için 256 milyar dolar civarında bir kapı açacaktır.

 Bununla birlikte, 235 milyar doların altındaki bir kırılma, bir sonraki büyük seviye 207 milyar dolarda bulunduğundan, tüm kripto para piyasasını % 10 oranında düşürecektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ