Kripto para piyasasının toplam değerinin şu anda 232 milyar dolar destek alanının üzerinde bir aralıkta konsolide edildiğini görüyoruz.

Kripto para piyasasının toplam değerinin şu anda 232 milyar dolar destek alanının üzerinde bir aralıkta konsolide edildiğini görüyoruz.

Bitcoin fiyatı 9 bin 200 dolar destek alanını elinde tutuyor. Ancak BTC 9 bin 400 dolara yakın engellerle karşı karşıya bulunuyor.

BCH fiyatı şu anda 300 dolarlık direncin kırılmaması durumunda düzetme ihtimali ile karşı karşıya.

EOS fiyatı 3.500 dolara yakın bir oranda konsolide oluyor ve 3.40 dolara doğru bir düşüşü düzeltiyor

Stellar (XLM) fiyatı bir kez daha yükseliyor ve 0.0800 dolar direncini test edebilir.

Tron (TRX) fiyatı 0.0200 dolara yakın bir bölgede güçlü bir dirençle karşı karşıya.

Bitcoin (BTC) ve kripto piyasası bir sonraki kilit kırılmaya yaklaşıyor. Ethereum (ETH), BCH, Stellar (XLM), ADA, EOS, Ripple ve Tron (TRX) biraz daha düzeltme aşamasına girmiş gibi duruyor.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Son zamanlarda, BCH fiyatının dolar karşısında 295 dolar seviyesinin üzerine çıktığını görüyoruz. Fiyat 305 dolar direnç bölgesini test etti ve burada güçlü bir satış ilgisi ile karşı karşıya kaldı. Sonuç olarak, fiyat, 300 ve 295 dolar seviyelerinin altında bir aşağı yönlü düzeltmeye başladı.

Aşağı yönde kilit destek 285 dolar ve 280 dolar seviyelerine yakın bir bölgede yer alıyor. Daha fazla düşüş olması durumunda fiyatın 265 dolar destek alanını test edebileceğini ifade edebiliriz.

Stellar (XLM), EOS ve Tron (TRX) Fiyat Analizi

EOS fiyatı 3.70 dolar direnç alanı yakınında mücadele ediyor. Sonuç olarak, 3.65 dolar seviyesinin altına doğru bir düşüş durumu vardı. Fiyat şu anda 3.50 dolar civarında konsolidasyon gösteriyor ve 3.40 dolar destek alanına doğru daha da düzelebilir gibi görünüyor. Artış yönünde ana engeller 3.65 dolar ve 3.70 dolar seviyelerinde.

Stellar fiyatı, 0.0880 dolar direnç alanına doğru keskin bir yükselişin ardından düzeltildi. XLM fiyatı düşerek 0,0700 dolar destek alanını test etti. Bir kez daha 0,0800 dolar direncine doğru ilerliyor. Daha fazla yükseliş olması durumunda, fiyat belki de 0,0820 dolar seviyesini test edebilir.

Tron fiyatı 0.0200 dolar destek alanının üstünde kalmaya çalıştı ve son zamanlarda daha düşük seviyelerde düzeltildi. TRX fiyatı 0,0195 dolar desteğini test etti ve şu anda küçük bir aralıkta pekiştiriliyor. Eğer 0,0200 dolarlık yukarı yönlü bir kırılma olursa, fiyatın yukarı yönlü hareketine devam etmesi muhtemel.

Bitcoin Kripto Piyasası Altcoinler ETH XRP EOS BNB TRX ADA LTC

Kripto para piyasasının toplam değerini gösteren 4 saatlik grafiğe baktığımızda, 250 milyar dolar direnç bölgesi daha fazla yükseliş için çok önemli bir engel olarak davrandı. Sonuç olarak, piyasa değeri düşüş gösterdi ve şimdi 232 milyar dolar destek alanının üzerinde bir aralıkta konsolidasyona devam ediyor. Olumsuz bir kırılmanın yaşanması durumunda, piyasa değeri 215 milyar dolar desteğini yeniden test edebilir.

Tersine bir hareketin olması durumunda, 250 milyar dolar direnç seviyesinin üzerinde bir yükseliş, Bitcoin, Ethereum, EOS, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash, XLM, TRX, BNB, WAN, WTC, ICX ve diğer altcoinlerde güçlü bir yükselişe yol açacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ