Kripto piyasası açgözlülüğü, birkaç yılın en yüksek seviyelerine yakın bir aşamaya doğru gidiyor. Fiyat dalgalanırken, kripto piyasası hissiyatı Nisan sonundaki düşüşün ardından yükseliyor.

Kripto para piyasasında son dönemlerde meydana gelen gelişmelere odaklanıyoruz. Kripto piyasası açgözlülüğü, birkaç yılın en yüksek seviyelerine yakın bir aşamaya doğru gidiyor. Fiyat dalgalanırken, kripto piyasası hissiyatı Nisan sonundaki düşüşün ardından yükseliyor.

Korku ve Açgözlülük Endeksi

Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi'nden alınan son rakamlar, piyasa "açgözlülüğünün" en son Kasım 2021'de Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolara ulaştığı zamana yaklaştığını gösteriyor.

Geciken bir gösterge olan Fear & Greed, yine de, duyarlılığın şu anda nispeten küçük piyasa değişimlerinden etkilenme kolaylığını gösteriyor.

Bu durum, özellikle Bitcoin ve Ethereum için mevcut direnç seviyelerinin önemini yineliyor ve her iki varlık da sırasıyla 30.000 dolar ve 2.000 dolar olmak üzere kumdaki kilit çizgilerle karşı karşıya.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ