Boğalar, fiyatı 11.5K $ 'da kilit çok yıllı direnç seviyesinin üzerinde tutarsa, Bitcoin fiyatı 2020'nin en yüksek seviyesine ulaşabilir.

Kripto Para Piyasasını Bu Hafta Neler Bekliyor?

Boğalar, fiyatı 11.5K $ 'da kilit çok yıllı direnç seviyesinin üzerinde tutarsa, Bitcoin fiyatı 2020'nin en yüksek seviyesine ulaşabilir.

Son üç yılda ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonu için birkaç başvuruyu durdurdu. Bu, bir EFT onaylanırsa Bitcoin fiyatının yükseleceğine inanan birçok yatırımcının umutlarını kırdı.

Yatırımcılar artık BTC'nin geleceğini bir ETF'nin varlığına bağlamasa da, düzenleyiciler nihayetinde gelecekte kripto karşıtı duruşlarını ayarlayabilirler.

SEC Komiseri Hester Peirce, Cointelegraph ile yaptığı bir röportajda, hem kripto alanından hem de geleneksel finans kurumlarından birkaç kişi rehberlik istediği için düzenleyicinin yeniliğe uyumlu hale gelmesi gerektiğini söyledi.

Bloomberg'in en son kripto bülteni, Demokrat başkan adayı Joe Biden'ın bir sonraki ABD Başkanı olarak seçilmesi durumunda bir Bitcoin ETF'nin gün ışığını görebileceğini tahmin ediyor. Yazar, korumadaki bir değişikliğin, dijital varlıklara yatırımları çekebilecek yasal netlik getirebileceğine inanıyor.

"Buradan 7 BTC hoşgeldin bonusu ile kripto bahislerine göz atın"

Bununla birlikte, Başkan Donald Trump yeniden seçilse bile, Bloomberg, dijital varlığın yükselen borç-GSYİH, niceliksel genişleme ve Bitcoin hash oranı ile destekleneceği için Bitcoin'in yükseliş trendini ikinci dönem boyunca uzatmasını bekliyor.

Bitcoin, 2016'dan 2020'ye kadar olan% 1.400'lük kazancının yarısı hızda olsa bile, 2024'e kadar 80.000 dolara yükselir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ