Son olarak, esneklik sadece neden ve nasıl ticaret yaptığımız değil, aynı zamanda ticaret yaptığımız şeyle de ilgilidir.

Kripto Para Topluluğu Çeşitlendirme Yollarını Aramalı

Son olarak, esneklik sadece neden ve nasıl ticaret yaptığımız değil, aynı zamanda ticaret yaptığımız şeyle de ilgilidir.

Piyasada çok sayıda kripto para birimi var, ancak aralarındaki korelasyon, herhangi bir makul portföy çeşitlemesi için hala çok büyük.

Stablecoinler burada önemli bir rol oynar; teste tabi tutuldular ve zeminlerini korudular - ancak bu varlıklar çoğunlukla bir süredir oynaklıktan kaçmaya hizmet ediyor ve kendi düşüncelerinde büyüme için birkaç fırsat sunuyor.

Bunun yerine, bu zamanı kripto alanına yeniden yatırım yapmak ve tokenli emtialar, endeksler ve menkul kıymet tokenları  oluşturma konusunda daha fazla gelişme sağlamak için kullanmanızı öneririz. Sadece metalara bakarsanız, altın bu sefer hile yapmamış olsa da, son birkaç hafta içinde yükselen yumurta ve portakal suyu vadeli işlemleri gibi gibi diğer emtialar etkili çeşitlendiriciler olurdu.

Daha çeşitlendirilmiş bir dijital varlık ekonomisi, sermayeyi çekmenin ve elde tutmanın anahtarıdır.

Kripto para birimlerinin fiat para birimlerine, emtialara, gayrimenkullere, hisse senetlerine ve diğer tokenize varlıklara karşı serbestçe ticareti yapılan küresel bir dijital varlık ekonomisinin ne olacağının ilk aşamalarındayız. Bu ekonomiye perakendecilik ve katılımı piyasayı güçlendirmek için daha fazla çalışacak kurumsal yatırımcıların ilgisini çekebilir.

 Kritik bir kavşakta olduğumuza inanıyorum: Ekonomiler ve toplum son olaylara uyum sağlamaya çalıştıkça, kripto topluluğu da çeşitlendirme, yenilik ve olgunlaşma yollarını aramalı. Altyapımızı, ürünlerimizi ve temellerimizi göz önünde bulundurarak şimdi yatırım yapmak yıllar boyunca fayda sağlayacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ