Tüm dünyayı etkileyen korona virüsüne karşı bütün ülkeler amansız bir mücadele içerisindeler.

Kripto Para Topluluğundan Korona Virüsü Mücadelesine Anlamlı Destek

Tüm dünyayı etkileyen korona virüsüne karşı bütün ülkeler amansız bir mücadele içerisindeler. Korona virüsünün oluşturduğu tahribatı gidermek adına ülke yönetimleri titizlilikle hareket ederken benzer bir duyarlılık da kripto para topluluğundan geldi.

Konuyu twitter adresinden değerlendiren Alp Işık ”İhtiyaç anında 3 boyutlu yazıcım ile bende destek vermeye hazırım!” diyerek Türkiye’de önemli bir hareket gerçekleştiren kolektif üretim hareketi 3 Boyutlu Desteğin ihtiyaç anında Türkiye’de 3D yazıcı ağının harekete geçmesini sağlayan faaliyetine destek verdi.

Konuyu Twitter adresinden duyuran kollektif hareket @3BoyutluDestek yapmış olduğu açıklamada korona virüsüne karşı gerekli olan medikal malzemeleri üretmek üzere İhtiyaç anında Türkiye'nin dört bir yanındaki 3D yazıcılarla üretime hazır olacaklarını ancak katkıda bulunanların haritanın tamamını kırmızıya boyamaları gerektiğini ifade ediyor.

Alp Işık’ın Türkiye’deki kripto para dünyasına konuyu duyurmasıyla birlikte 3D yazıcıya sahip olan birçok kripto para tutkunu destek vermek amacıyla harekete geçmiş durumda.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ