Türkiye ve MENA bölgesinin lider yeni medya ve pazarlama şirketlerinden biri olarak konumlanan CC Media House, Crypto Talks adını taşıyan etkinliklerinin ilkini 28 Ocak 2020 tarihinde 42 Maslak ininal Espor Arena’da düzenleyecek.

Kripto Para ve Blockchain Dünyası Crypto Talks’ta Buluşuyor

Her ayın son haftası gerçekleştirilecek Crypto Talks etkinliklerinde kripto para ve blockchain dünyasının yatırımcı ve profesyonellerini bir araya getirerek sektörün nabzını tutmak, tüm gelişmeleri sektöre duyurmak, yurtdışından gelecek olan konuşmacılarla sektöre vizyon katmak amaçlanıyor.

Crypto Talks, kripto paralarda temel ve teknik analizlerin nasıl yapılacağı, yatırımların nasıl kurgulanması gerektiği ve yatırım güvenliğinin nasıl sağlanacağı konularına ışık tutacak.

Uzmanlar Bir Araya Geliyor

Crypto Talks buluşmalarının ilkinde, konusunda uzman birbirinden önemli konuşmacılar yer alacak. Etkinliğe, Amber Group Venture Partneri Mustafa Yilham, Blockchain Labs CEO’su Seyit Özgür, Tacirler Portföy Quant Trader’ı Burak Şenyuva ve MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş katılacak.

Hedef ekosistemin büyütülmesi

Etkinlik; finans, teknoloji, kripto, blockchain konuları ile ilgili tüm girişimleri, yatırımcıları, kripto para borsası, kurumsal şirketleri, akademisyenleri ve bu sektörde faaliyet gösteren tüm paydaşları bir araya getirerek blockchain ekosisteminin büyütülmesini hedefliyor.

42 Maslak ininal Espor Arena’da 28 Ocak 2020 Salı günü saat 15.00’te başlayacak etkinlik saat 22.00’ye kadar devam edecek. Konuşmalar ve sunumların yanında network buluşmaları, kripto para ve blockchain alanındaki girişimlerin tanıtımları yer alacak.

Etkinliğe ücretsiz kayıt yaptırmak için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

CC Media House Hakkında

CC Media House, Türkiye ve MENA bölgesinin lider yeni medya şirketlerinden biri olarak konumlanmıştır. Odağına içerik üreticilerini alarak markalara ve influencer’lara etkileşim optimizasyonuyla hızlı sonuç aldıran pazarlama çalışmaları yapmaktadır. CC Media House aynı zamanda markalar ve influencer’lar için trend teknoloji ürünleri de tasarlamaktadır. Türkiye ve MENA Bölgesi’nde 2000’in üzerinde influencer’ı bünyesinde bulunduran CC Media, özellikle oyun, eğlence, kripto ve güzellik kategorilerinde markalar ile doğru influencer’ları birleştirerek etkin kampanyalar düzenlemektedir.

CC Media House aynı zamanda içerik üreticileri için kendi içerisinde yer alan prodüksiyon ekibiyle, video prodüksiyon desteği vererek kanal yönetimi, içerik stratejisi, sponsorluk pazarlaması ve yönetimi de yapmaktadır.

Oyun sektöründe uzmanlaşmış ekibiyle mobil uygulama ve her türlü dijital içeriğin Türkiye ve MENA Bölgesi için yerelleştirilmesine önayak olmuştur.

CC Media House, 2018 yılında Türkiye ve MENA bölgesinin en büyük E-Spor merkezi olan 1500 kişi kapasiteli İninal Espor Arena’ya yatırım yaparak, bu sektörün lider oyun firmaları ile yaptığı iş birlikleriyle kendi lig ve turnuvalarını yönetmeye başlamıştır.

www.ccmediahouse.com

Bilgi için:  

Denove Halkla İlişkiler ve Danışmanlık / 0216 550 88 74 

Serhat Özkütükçü / 0532 215 72 91 / [email protected]

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ