Hepimiz güzel ülkemizin yaşadığı sıkıntılı günleri bir an öne atlatabilmesi için yoğun gayret gösteriyoruz.

Hepimiz güzel ülkemizin yaşadığı sıkıntılı günleri bir an öne atlatabilmesi için yoğun gayret gösteriyoruz. Yeni Ekonomi Modeli ile birlikte biraz sabır göstererek yaz aylarına kadar çoğu sıkıntının üstesinden gelineceği hedefler arasında yer alıyor. Gündemde yer alan başka bir konu ise Kripto para yasası.

Kripto Para Yasası ile birlikte ortaya konulacak hedefler arasında benim kişisel kanaatim blockhain alanının özellikle merkezde yer alacağı şeklinde .Zira kripto paraların dayandığı teknoloji blockhain.

Türkiye eğer kendini blockhain alanında özgürlükçü bir bakış açısıyla ele alırsa artık trilyon dolarlara ulaşan bu alanın önemli şirketlerini ülkemize çekebilir ve abartmadan söylüyorum yıllık turizm gelirinden daha fazla bir rakamı yatırım olarak alabilir.Tabi böyle bir durum paranın Türkiye 'ye akmasını sağlayacağı gibi blockchain şirketlerinin  de Türkiye 'ye yönelmesini sağlayabilir.

Kripto Para Yasası ile ilgili hazırlığı duyunca aklıma ilk gelen işte bu devasal boyuta ulaşan şirketler oldu. Böyle bir yatırım fırsatı Türkiye 'yi sadece bir kripto cenneti yapmayacak aynı zamanda  'Blockchain  'in Vatanı ' haline de getirecektir.

Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi ? Hayali bile güzel cinsinden. Ama gerçekleşmesi mümkün bir hayal . Bu fırsatı iyi değerlendirelim. Özgürlükçü bir yasa ile ülkemizi blockchain  şirketlerinin  yatırım yaptığı bir ülkeye dönüştürelim. Buna çok ihtiyacımız var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ