Böyle bir başlık attık. Zira son zamanlarda dolandırıldığını söyleyen bir çok kişi ortaya çıkıyor.

Böyle bir başlık attık. Zira son zamanlarda dolandırıldığını söyleyen bir çok kişi ortaya çıkıyor. Üstelik yapılan haberlerde suçlu direk kripto paralar olarak gösteriliyor. Ancak kanunun merkezinde bireyin kendisi yer alıyor.

Kripto para yatırımınızı yaparken başkasından tavsiye almanız son derece doğal. Ancak tavsiye almak başka bir şey, yatırımınızı bizzat kendinizin yapması ayrı bir şey.

Paranızı başkasına verip benim adıma kripto al hatasına düşmemenizi öneriyoruz. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız öğrenebilmeniz çok da zor değil. Sizi aydınlatacak bir çok bilgiye internet ortamında ulaşabilmeniz mümkün.

Yardım mı alacaksınız veya almak zorunda mı kaldınız. Tanıdığınız veya çok yakın olduğunuz bir arkadaşınızdan yardım alın. Ama işlemlerinizin bütün kontrolü siz de olsun.

Kripto para alanında en kötü olan şey kandırılmak. Kandırıldığınız ve dolandırıldığınız zaman ister istemez bu piyasadan nefret etmeye başlıyorsunuz. Güvenilir platformlardan işlem yapmak her zaman avantajınıza.

Dijital para platformları zaten atmanız gereken adımları ayrıntılı ve aydınlatıcı bir tarzda gösteriyor Bu nedenle kripto para işlemlerinizi kendiniz yapmanız ve şifrelerinizi de kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ediyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ