Çoğu büyük kripto para birimi, arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteren bir aralıkta sıkışıp kalmış durumda.

Kripto Paralar Bir Aralıkta Sıkışıp Kaldı

Çoğu büyük kripto para birimi, arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteren bir aralıkta sıkışıp kalmış durumda.

Kraken kripto borsası CEO'su Jesse Powell, çok sayıda bireysel ve kurumsal yatırımcının kendi borsalarında hesap açtığını söyledi. Bu, her türlü yatırımcının mevcut ekonomik durumdan endişe duyduğunu, dolayısıyla portföylerini kripto para birimleri kullanarak çeşitlendirdiklerini gösteriyor. Kurumsal para akışı olumlu bir işarettir çünkü alana girmesi için diğer kurumlara güven verme anlamına geliyor.

New York merkezli bir varlık yöneticisi olan WisdomTree Investments, net varlıklarının yaklaşık % 5'ini nakit olarak yerleşik Bitcoin (BTC) vadeli işlemlerine ve geri kalanını dört emtia sektörüne yatırmayı planlayan borsa yatırım fonu başlatmak için onay istedi. ETF düzenleyicisi onay verirse bu durum büyük bir pozitif durum ortaya koyacak.

Son birkaç gündür S&P 500 endeksi yükseliyor, ancak CoinMarketCap'ta en üst düzey kripto para birimi olan BTC durgun. Stok-akış modelinin yaratıcısı PlanB, her iki varlığın da yüksek derecede ilişkili olduğunu, ancak mevcut performanslarının kısa vadede büyük bir farklılık gösterdiğini vurguladı. Bu nedenle, ya borsada düzeltmeyi ya da Bitcoin'in toparlanmasını bekliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ