Dile kolay. Bitcoin Türk Lirası karşısında 600 bin lirayı geçti.

Dile kolay. Bitcoin Türk Lirası karşısında 600 bin lirayı geçti.Daha üç yıl öncesine kadar 1 BTC 'nin 19.000 TL 'ye gerilediği zaman dilimlerini hatırlıyorum. Muazzam bir değer artışı değil mi?

Bu kadar fiyat değerlemesi neticesinde eğer doğru zamanda  Bitcoin ve kripto paralara yatırım yaptıysanız ve bugüne kadar beklediyseniz eminim mutlusunuzdur. Hele enflasyon ve hayat pahalılığı ile uğraştığımız şu zaman dilimlerinde. 

Böyle bir şeyi yakalamak elbette zor. Katılıyorum. Çünkü çoğumuz Bitcoin ve kripto paralara yatırım yapınca sabırsız davranıyoruz. Kimi zaman fırsatları kaçırdığımız için üzülüyoruz.  Ama asıl üzüntümüz sabırsızlığımıza.

Bekleyip sabredebileceğimiz bir sermaye ile girilse vesonuna kadar gidilse eminim mutluluk ve haz peşi sıra gelecek. İstiyoruz ki , bir anda kazançlı çıkalım. Ama  inşa sürecinin bir anda olduğunu hiç gördük mü ?Tabiki hayır.

 Beklentilerimiz elbette yüksek , Bitcoin ve kripto paralardan .Ancak mutluluğa giden yol beklemekten geçiyor. Sabırla beklemekten.Para mutluluk getirir mi, diyeceksiniz. Parayı bilmem ama Bitcoin ve kripto paralar mutluluk getiriyor.

Bu arada , para mutluluk getirmiyor söylemini genellikle zenginlerin kullandığını unutmayın. Şu para bir gelsin de mutluluk getiriyor mu getirmiyor mu  bir de biz tecrübe edelim.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ