Kripto para birimlerinde FED’in faiz kararı sonrasında Bitcoin öncülüğünde yukarı yönlü bir fiyat hareketinin olduğu görülüyor.

Kripto para birimlerinde FED’in faiz kararı sonrasında Bitcoin öncülüğünde yukarı yönlü bir fiyat hareketinin olduğu görülüyor. Kripto para piyasasındaki yatırımcılar bu yükselişin devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

45 bin dolar bandını aşan Bitcoin için sıradaki hedeflerin 50 bin dolar seviyeleri olduğu vurgulanıyor. Diğer taraftan Bitcoin’in ardından kripto para piyasasının en değerli varlığı olan Ethererum’un 3.200 dolar seviyelerini test ettiği ve sıradaki seviyelerin 3.400 ve 3.500 dolar olduğu ifade ediliyor.

Bitcoin ve Ethereum’daki yükselişler kripto para piyasasının diğer koinlerine de yansımış durumda. Son artışlarla birlikte kripto para piyasasının toplam değeri de 2 trilyon doları aştı.

Piyasadaki tüm gelişmelerin yanı sıra Ripple ve SEC arasındaki savaş da tüm hızıyla devam ediyor. Yaşanan son gelişme Ripple’ın itirazlarına rağmen Hakim Sarah Netburn’ün SEC’in keşif sürecini uzatma talebini onaylaması oldu.

Ripple’ın kurucu ortağı Chris Larsen ile CEO’su Brad Garlinghouse SEC’i kasıtlı olarak davayı yavaşlatmakla suçlamış ve bu talebin reddedilmesi gerektiğini savunmuştu.

Ripple için bu davanın bir karabasan olduğunu vurguladı. Tüm kripto paralar 2021 yılında zirve yaparken XRP’nin yerinde saydığını hatırlatalım.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ