Kripto istihbarat şirketi Santiment'e göre XRP, Bitcoin'den (BTC) pozitif ayrışmak için vites kullanıyor olabilir.

Kripto Piyasası Analiz Firması Ripple Görüşünü Açıkladı

Kripto istihbarat şirketi Santiment'e göre XRP, Bitcoin'den (BTC) pozitif ayrışmak için vites kullanıyor olabilir.

Firma, dördüncü en büyük kripto para biriminin, sosyal metriklerinde büyük artışlar yaptıktan sonra radarlarının en üstünde olduğunu söylüyor.

“XRP, Santimentfeed’in Yükselen Trendleri’nin zirvesine girdi ve büyük sosyal hacim artışları gördü.

Bunlar, BTC'den gelecek bir ayrışmanın potansiyel göstergeleridir, bu nedenle bu artışlar henüz pump ile ilgili olmadığı için Ripple’ın tersine bakın. ”

Ancak, geniş çapta takip edilen iki teknik tüccar aynı sayfada değil ve XRP / BTC paritesi piyasasının uzun vadeli piyasasının henüz bitmediğine inanıyor. Trader Cheds 78.000 Twitter takipçisine XRP / BTC'nin başka bir bacağın sahnesini aşağıya çeken bir düşüş paterni oluşturduğunu söylüyor.

Kripto analisti Ethereum Jack, Ched’in düşme tonunu saniye saniye aldı. Trader  XRP / BTC yaşam belirtileri göstermedikçe, değerinin yarısını kaybetmeye hazır olduğunu söylüyor.

Bu arada, kripto metrik platformu Messari'de bir araştırmacı olan Florent Maulin, XRP’nin enflasyon oranının son bir buçuk yıldaki düşük performansına bağlı olabileceğini söylüyor. Koinin enflasyon oranının şu anda en büyük paralar arasında yer aldığını söylüyor.

 XRP maksimum arzının yalnızca % 30'u dağıtılmıştır, buna karşılık BTC için % 87,5'i. BTC geçen yıldan bu yana%  20 arttı, XRP % 47 düştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ