Mayıs ayının son haftasından bu yana, STEPN yerel tokenleri (GST/GMT) ve oyun içi varlıklar büyük düşüşler gördü. Şu anda STEPN (GMT), CoinMarketCap'in trend listesinde 1 numara ve 0.678 dolar değerinde.

Mayıs ayının son haftasından bu yana, STEPN yerel tokenleri (GST/GMT) ve oyun içi varlıklar büyük düşüşler gördü.

NFT Sneakers fiyatları da son birkaç gün içinde düştü. Bir ay önce 13 ila 15 SOL'ye mal olan spor ayakkabıların değeri şimdi 4 ila 5 SOL civarında.

Şu anda, STEPN (GMT) , CoinMarketCap'in trend listesinde 1 numara ve son 24 saatte %4,66'lık bir fiyat düşüşünden sonra 0,9633 $ değerinde. Daha uzun zaman dilimlerine bakıldığında, STEPN geçen hafta fiyatta %3,82'lik bir artış gösterdi, ancak geçen aya göre %63,59'luk bir düşüş gördü.

STEPN'in talihsizliği, önümüzdeki aylarda Çin'de resmi olarak yasaklanacağını açıklamasıyla başladı. STEPN kullanıcılarından ayrıca tüm uygulama içi varlıklarını 15 Haziran 2022'den önce yönetmeleri istendi.

GMT jetonları satılmak üzere uygulamadan borsalara taşındığı ve uygulamada çok miktarda spor ayakkabı satıldığı için işler orada ters gitti. Birçok kişi, STEPN'in duyurusunun neden olduğu korku nedeniyle tokenlerini ve varlıklarını satmaya başladı.

Bundan sonra bile kripto endüstrisindeki birçok kişi STEPN'in zamanının henüz bitmediğine inanıyor.

Bunun ana nedeni, bu vesileyle Çin'in kriptoyu yasaklamaya ilk kez karar vermemesidir. Geçmişte bu her gerçekleştiğinde, kripto fiyatları eninde sonunda zirveye geri dönme yolunu buldu. Birçok kişi aynı şeyin STEPN için geçerli olduğuna inanıyor.

STEPN'in hala oyunda olmasının bir başka nedeni de, oyundaki spor ayakkabılarını ödünç verme ve ödünç alma yeteneği gibi proje için köşede olan gelecekteki tüm güncellemelerdir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ